Žijeme hokejem

Přidej se k nám

Senioři

Kvě
13
So
2017
celý den Liga veteránů – Kadaň
Liga veteránů – Kadaň
Kvě 13 celý den
 Share this:Sdílet na Twitteru (Otevře se v novém okně)Click to share on Facebook (Otevře se v novém okně)Sdílet na Google+ (Otevře se v novém okně)
Čvn
3
So
2017
celý den Liga veteránů Litice
Liga veteránů Litice
Čvn 3 celý den
 Share this:Sdílet na Twitteru (Otevře se v novém okně)Click to share on Facebook (Otevře se v novém okně)Sdílet na Google+ (Otevře se v novém okně)

Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky

Fotogalerie – RAJČE

rajce

Zprávy klubu z Twitteru

Veteránům se v Hradci nedařilo

Pokud jste nesledovali takřka přímý přenos účasti veteránů na třetím kole v Hradci Královépomocí Twitterového kanálu @phkbely, můžeme to stručně zrekapitulovat: „Vůbec nám to nešlo…“ Zprvu to bylo dokonce tak, že na turnaj neodjedeme, protože se nám sešlo celkem hodně omluvenek, ale po zimní části jsme v lize byli druzí, a nechtěli jsme přijít o body, proto jsme udělali maximum a na zápasy odjeli v devíti. Continue reading

11. Celorepublikový turnaj školních kroužků pozemního hokeje

V neděli 19. 3. se uskutečnil již tradiční celorepublikový turnaj školních kroužků pozemního hokeje. Na tomto turnaji, v pořadí již jedenáctém, rozhodně nechyběl ani kroužek pozemního hokeje při Základní škole v Albrechtické ulici. Na turnaj bylo opět přihlášeno mnoho školních kroužků z celé České republiky. Kroužky byly rozděleny do tří skupin. Naši svěřenci posíleni protentokrát byli výrazně posíleni z řad účastníků spřáteleného kroužku ZŠ Chvaletická. Náš tým v tomto případě čítal 10 členů, což byl naprosto ideální počet, jelikož šlo sestavit tři celé herní sestavy. Continue reading

Mladší borci a miniborci

Dnes 8.dubna jsme odjeli hrát na turnaj do Hradce Králové. Přivítalo nás příjemné počasí hned na začátku. Měli jsme dva týmy od U7 a dva od U9 .První zápasy se odehrály plný nervozity a častých chyb které jsem i já pocítil na sobě. V průběhu turnaje se však na nás usmívalo štěstí v podobě výher a remízy (po velkém držkování z mé strany rozhodli o našem vítězství nájezdy). Umístění našich svěřenců bylo vyborné a proto jsme si odvezli U7 5. a 7. místo a U9 6. a krásné 4. místo. Za tým trenérů a hodně dalších úspěchů; hokeji zdar Michal Kačmařík.

!! Důležité !! tréninky v týdnu před velikonocemi

Vzhledem k novému svátku o velikonocích, kdy mají děti v pátek volno a někdo už i ve čtvrtek, budou v následujícím týdnu tréninky takto:
Středa 12. dubna – RUŠÍ SE!
Čtvrtek 13. dubna – SPECIÁLNÍ TRÉNINK BRANKAŘŮ, PRO OSTATNÍ HRÁČE JE DOBROVOLNÝ.
Úterý 18. dubna – SPECIÁLNÍ TRÉNINK BRANKAŘŮ, pro ostatní hráče a týmy jsou tréninky již podle plánu.
Středa 19. dubna – A dále tréninky podle plánu.

Zajímavosti ze semináře rozhodčích

Vysoké puše – hráč, na kterého letí balón, musí dostat možnost zpracování a to tak, že soupeř mu dá prostor 5m. Míček je nebezpečný i po odrazu od země. Pokud je puš do kruhu, i gólman musí nechat hráče zpracovat míč.
Protesty – rozhodčí bude mluvit pouze s jedním hráčem, pokud bude přistupovat další, bude upozorněn, že tam nemá chodit. V případě, že hráč bude nadále přistupovat je vyloučen.
Rozehrávka s maskou na vybíhání rohů – Nelze, rozehrává útočící tým před kruhem
Skluzy – pokud hráč zasáhne soupeře (i po zasažení balonku) je vyloučen na 10 minut. Pokud hráč zastaví balón ve skluzu tělem a ovlivní hru, je vyloučen na 5 minut.
1 hráč navíc na hřišti = žlutá karta pro kapitána týmu 5 minut.
Nebezpečná střela – do 5m nad úroveň kolen
2. žlutá karta pro jednoho hráče = červená s výjimkou týmového trestu pro kapitána
Rozhodčí žádají, aby hráči měli na každý zápas jednotnou sadu dresů. Pokud možno i podtrika, kdyby byly stejné barvy.

Aktivity klubu

Dub
26
St
2017
17:15 Trénink všeobecného pohybového r...
Trénink všeobecného pohybového r...
Dub 26 @ 17:15 – 18:45
Speciální trénink pro všechny děti. Rozvíjíme pohybový aparát kompenzačními a posilovacími cvičeními, rozvíjíme motoriku, obratnost a sílu. Vhodné i pro rodiče. Dotazy na 776185390!Share this:Sdílet na Twitteru (Otevře se v novém okně)Click to share on Facebook (Otevře se[...]
Dub
28
2017
17:00 čARODěJNICE
čARODěJNICE
Dub 28 @ 17:00 – 20:00
Oddílové pálení čarodějnic, opékání buřtů a popíjení limonády.Share this:Sdílet na Twitteru (Otevře se v novém okně)Click to share on Facebook (Otevře se v novém okně)Sdílet na Google+ (Otevře se v novém okně)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2017
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2017 do konce března a na druhé pololetí 2017 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Tréninkové plány

Hřiště platný rozpis od 28. 3. 2017
Úterý
od 17.00-18.00 benjamínci
od 17.00-18.00 přípravka
od 17.30-19.00 mladší žáci
od 17.30-19.00 starší žáci

Čtvrtek
od 17.00-18.00 benjamínci
od 17.00-18.00 přípravka
od 17.30-19.00 mladší žáci
od 17.30-19.00 starší žáci

 

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Diskuzní fórum