11 banánů pro Hradec

IMG_1652

V Sobotu jsme vyrazili se staršími žáky do Hradce Králové. Ráno na srazu jsme ale zjistili, že se jeden z nás nevejde. Obětoval se Dominik a zůstal ve Kbelích, a tak jsme vyrazili směr Hradec. Bylo nás přesně 9 i s brankářkou a naše sestava byla Péťa, Tomáš a Ruda v obraně, Teri, Luky, Maty v záloze a Anet se Šímou v útoku. Na hřiště jsme přicházeli v dobré náladě a s cílem za každou cenu vyhrát,což se také podařilo. Náš vstup do hry byl úžasný. Hned v prvních pár minutách jsme nastříleli Hradci 3 góly, jenže oni se jen tak nevzdali a poločas skončil 3:2. Ruda byl s naší hrou spokojen, ale i přes to jsme si navzájem vytkli, co děláme špatně, a co ne. Po dlouhé době zápas, ve kterém jsme se nehádali .Terka si už před zápasem stěžovala na bolesti stehna (on to byl spíš zadek 😀 ), ale i přes to běhala na hřišti a tu bolest překousla.
Druhý poločas jsme nastartovali rychle. My dobře naladění, že si odvezeme do Prahy výhru, zatímco zklamaný Hradec, který měl sice šanci ještě zápas otočit, jenže dovolit jsme mu to v žádném případě nehodlali. Všichni se snažili a na soupeři už byla znát únava. Sice občas utekl nějaký ten hráč do kruhu, ale v tu chvíli přišla na scénu Emma a tento problém odstranila. Síla Hradce závisela na 2-3 hráčích a to si myslím, že byl ten jejich hlavní problém. Gólů v 2. poločase padalo požehnaně, rohy nám úžasně vycházely a byl to výborný zápas. V posledním zaváhání obrany (mě) nám ale bohužel proklouzl Daniel Podzimek do kruhu, a snížil skóre na 11:3, což mu ale bylo stejně k ničemu. S úžasným pocitem výhry jsme uzavřeli podzimní sezónu vysokou výhrou a domů jsme si odvezli po zásluze 3 body. Branky dávali Tomáš, Luky, Šíma a Terka.
Zeptala jsem se kapitána Tomáše Kroupy, jak by ohodnotil náš výsledek: ,,Myslím že jsme hráli dobře a všechny to velice bavilo . Dokonce i rozhodčí nám to krásně osladili a byla hned větší sranda. Samozřejmě aby nebyla při skóre 11:3!“

Napsala Petra Bártová

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..