Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

LItice oplatily Halu

Na hřišti s umělým povrchem v Mnichovicích se v sobotu 16. června odehrálo finále Mistrovství České republiky v kategorii mladších žáků. Zůčastnily se ho pouze družstva, která splnily podmínku Českého svazu pozemního hokeje – odehrání minimálního počtu turnajů za rok. Sešlo se ve slunečném a teplém (35 °C) dni na osm týmů: Sokol Kbely, TJ Mnichovice, Plzeň-Litice A i B, HC Kadaň, HC 1972 Rakovník, HC Bolevec a TJ Bohemians. V základní skupině jsme přejeli Plzeň-Litice A 7:0, HC Kadaň 6:1 a Bohemians vysoko 9:0. Rozjetý rychlík vyhrál skupinu a v semifinále se měl utkat s druhým ze Skupiny A s HC Bolevec. 

Bolevec měl skutečně vynikajícího brankáře, který také získal při vyhlášení turnaje ocenění, ale hráči a hráčky v černobílých dresech se tak nějak ploužily a ploužily, postávaly; běhat se nechtělo. Běh, to je základ. Pohledem reportéra, který píše tento článek a nafotil několik fotografií, subjektivně hodnotím výkon  s Bolevcem jako vyhaslá kamna. Nakonec jsme však udolali soupeře 2:0 a ve finále o prvenství nás čekal tým Plzeň-Litice B.

Soupeř je to známý už z hal. S ním jsme se také setkaly ve finále o první místo, a tehdy jsme jednoznačně vyhráli. Tentokrát vše nasvědčovalo tomu, že to tak jednoduché nebude. Béčko Litic také prošlo skupinou bez zaváhání a po našem výsledku s Bolevcem si věřilo, protože oni ho porazili 7:0. (Viz. tabulka)

Zatímco ve skupině tým šlapal, v play-off se zkrátka nedokázal rozjet. První gól padl do naší sítě po důrazu soupeře. Tým se probudil. Začalo se hrát také díky neustálým instrukcím z lavičky. Trenéři zpocení ze slunce to skutečně neměli jednoduché. Je těžké nejen dávat správné rady, ale i usměrňovat hráče, kteří se místo soustředění se na hru zajímali o to, jak co kdo pískl… Emoce byly silnější.

I přes naše šance dával nakonec branky soupeř. Konečný výsledek 3:0 je sice smutný, ale nutno dodat, že i v takovém hicu, který žhnul nejen ze shora, ale i z rozehřáté umělé trávy byl každý na hřišti statečný bojovník. Odebrat nám míček bylo velice složité. Každý útok, který jsme vedli na soupeře byl nebezpečný. V tomto směru je potřeba vyseknout celému týmu velikou poklonu. Dostal se do finále, bojoval jako tým, jako kolektiv. Máme nejlepšího střelce. Toho nám nikdo nevezme. Víte kdo to je? Stříbrná medaile je naše a tu nám taky nikdo nevezme. Zlato? To si odvezeme příště!

Více fotografií na Rajčeti

{jcomments on}

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00