Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Jaká je prázdninová škola pozemního hokeje?

Každou středu se koná na hřišti od 17:30 prázdninová škola pozemního hokeje. Je to spíše objevování nepoznaného vebe samém, a zdokonalování vůle a technické dokonalosti… Ostatně posuďte sami…

To byste nevěřili, jaké kousky se dají dělat když stojíte na medicimbalu. Rovnováha a obratnost je pro hráče pozemního hokeje důležitá a když ji ztížíme, teprve poznáme, v čem všem můžeme zaostávat. Rovnováha, koordinace a obratnost.

Jednoduché poskakování s míčem nebo v našem případe s medicimbalem vypadá jednoduše, ale kdo to nezkusil, neví, jak může být složité zároveň jednou nohou se odrážet ze špičky a druhou posunout medicimbal vpřed.

Pochopitelně, že jsou mezi námi borci, kterým obyčejné poskakování a postrkování míče vpřed nestačí, proto cvičení jednoduchám upgrade stížíme.

Dobrá technika hole je jednou z podmínek dokonalého ovládání míčku i za stížených podmínek. Obyčejný slalom jsme si proto ztížili tím, že míček prohazujeme mezi brankami.

Druhým způsobem slalomu je takový, že mezi hráčem a míčkem musí být vždy branka s tím, že mezi jednotlivými brankami se oba vymění. Nejtěží ze všeho je vydat ty správné impulsy a příkazy z mozku končetinám.

Ale když to jeden umí…

Jako protiklad správného provedení jsme požádali Bennyho, aby nám předvedl rádoby začátečníka, který do slalomu vlétne jako roj včel. Jde o to, že na ukázce je hezky vidět celá řada nadbytečných pohybů, které brání projít slalomem čistě a rychle.

Pokud Vás naše cvičení zaujala, přijďte se ve středu podívat, určitě se něčemu novému přiučíte – a když ne, vrátíme vstupné!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00