Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Jedním slovem: Výheň

Dnešní den teplotních rekordů po celé republice nás zahnal do stínu klubovny (Clubhausu) TJ Litice, kde jsme si s gustem prohlédli Bolywoodský film o tom, jak ženský Indický reprezentační tým vyhrál Mistrovství světa, kde na penalty porazil Austrálii, se kterou ve skupině prohrál 7:0. Bombastický!

Karel the captain modrýchMODRÝ (Karel): Dnes jsme šli před rozcvičkou na nákup. Pak byla rozcvička. Z rozcvičky jsme šli na snídani, potom byl dopolední trénink. K obědu byla roláda. Po obědě jsme se koukali na film CHAK DE INDIA, film o pozemáku. Po filmu jsme si zatrénovali, hráli jsme zápas. Hráli jsme na čtyři brány. K večeři bylo rizoto. Pak bylo obodování a večerní program. Měli jsme provázky a v tom stužku jako ocásek. A v kruhu stáli lidé a snažili se ho chytit.

Kajda the captain žlutýchŽLUTÝ (Kajda): Dnešní den odstartoval rozcvičkou, při které jsme běhali kolečka na hřišti a rozcvička. Poté jsme šli snídat – koblihy… Dopolední trénink obsahoval docela náročná cvičení. Šli jsme do sprch a na oběd, ke kterému byla kuřecí roláda. Při odpoledním klidu jsme se koukali na Chak de India. Následoval odpolední trénink, při kterém jsme hráli zápas. K večeři nám uvařili rizoto. Při večerní hře jsme hráli hru. Úkolem bylo strhnout „ocásek“ členovi jiného týmu. Náš tým zatím vede celotáborovou hru a doufám, že to tak zůstane.
PS: Trenéři jsou úžasní a děkujeme za plátna na oknech ve sprše a v šatně.

Martina the captain červenýchČERVENÝ (Martina): Když jsme vstali, tak jsme šli s holkama a s klukama do krámu. Na rozcvičce jsme běhali na hřišti. Na snídani si většina dala koblihy a čaj. Na tréninku jsme dělali různá cvičení. A na konci jsme hráli zápas. Ke sváče jsme měli šopský salát. Když jsme se vykoupali, tak jsme šli na oběd. K obědu jsme měli kuřecí roládu a brr kaši. O odpoledním klidu jsme koukali na film Chak de India, o pozemním hokeji. Druhý trénink jsme skoro promeškali až na zápas. K véče jsme měli rizoto. Večer jsme hráli hru (vytrhávali jsme si pruhy šátku).

Monika the captain BílýchBÍLÝ (Monika): Bílý tým začal den rozcvičkou pod vedením Petra a Bobeše. K snídani byli koblihy s džemem. Při ranním tréninku jsme obcházeli stanoviště, ve kterých jsme vylepšovali své atletické a hokejové dovednosti. Na oběd jsme šli do Lidového domu. Dnešním obědovým jídlem byla kuřecí roláda. O odpoledním klidu jsme se koukali na film Chak de India, u kterého nám zprovoznil titulky legend(počkejsi) Dárni Venca. Odpoledne jsme si zahráli zápas Norsko proti Vatikáni. Večerní program byla hra, ve kterém nám vedoucí vybojovali potřebné body.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00