Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Prázdninová škola, Soustředění, Bojovka

Noční déšť schladil vzduch. Teploty proto nebyly tolik vysoké, ale večerní dusno by se dalo krájet. Alespoň nikomu při noční bojové hře nebylo zima. Plánovaný konec byl na dvě hodiny, ale divoká prasata běhající vůkol chtěla hrát taky. My je do party nechtěli, a šli o půlnoci spát. le i tak bobříka statečnosti ulovily všechny děti.

Litice 2012ŽLUTÝ (Kajda): Dnešní den začal rozcvičkou, která byla ve formě hry. Hledání bonbonů a sušenek. Následoval dopolední trénink, při kterém jsme dělali sedy-lehy, angličáky, slalomy… K obědu byly špagety a o poledním klidu jsme se koukali na film Kung-Fu Panda. Odpoledne při tréninku jsme hráli zápas. Na večeři jsme odešli a hráli bobříka mlčení a bylo knedlo – vepřo – zelo. Následoval večerní program hra – vlajkovaná. Byl úkol ukrást jinému oddílu kolík z jeho kruhu. Hru jsme hráli do půlnoci a šli spát.

Litice 2012ČERVENÝ (Martina): Na rozcvičce jsme hráli hru, kde jsme sbírali bonbóny. Na ranním tréninku jsme obíhali čtyři stanoviště. K obědu byly špagety. Na poledním klidu jsme si povídali a s Karlem uklízely. O odpoledním tréninku jsme hráli zápas a dělali cvičení. K véče bylo kdenlo-zelo-vepřo. Večer od devíti jsme hráli hru „vlajkovaná“ do půlnoci. Čtyři týmy měly čtyři stanoviště a kolíky, které si navzájem braly. Nikdo nevyhrál :-). Hra mě velice bavila. Smích, smích, smích.

Litice 2012MODRÝ (Karel): Ranní rozcvička mne moc neprotáhla, byla ve formě hry. Dopolední trénink jsem strávila v bráně. K obědu byly špagety. Odpolední trénink jsme hráli zápas. K večeři bylo knedlo-knedlo-vepřo-zelo. Po večeři jsme hráli dobrou hru. Byli jsme v lese a byl tam kruh a v něm tři kolíky. Museli jsme je ubránit, nesměl nám je nikdo vzít. Byla to dobrá hra.

Litice 2012BÍLÝ (Monika): Rozcvička proběhla formou hry, ve které jsme sbírali sladkosti. Na tréninku jsme testovali své umění sedu lehů a angličáků. K obědu bylo rizoto. Po obědě nám Eliška vysvětlila pravidla na večerní hru. Poté Dušan zahájil odpolední trénink. Na večeři jsme museli chvíli čekat a tak jsme si zkrátili čekání hraním na bobříka mlčení. Naštěstí se čekání na dobré jídlo vyplatilo. Po příchodu do tábora, jsme začali balit věci na noční hru. Ve 21.00 se písknutím zahájila hra, ve které jsme měli pomocí svých dovedností a týmového ducha ukrást ostatním týmům kolíky z vymezeného kruhu. Hra nakonec skončila remízou, přesto byla zábavná. Krátce po půlnoci všichni ulehli do svých stanů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00