Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Volný den

Ač jsme dnes měli volný den. Zejména v dopoledních hodinách jsme odpočívali, lenošili, hráli si, skákali do bazénu nebo si na hřišti pinkali jen tak pro radost. Odpoledne bylo ve znamení přátelských zápasů. Přípravka a Benjamínci se vydali do Slapů zahrát si miniturnaj s TJ Bohemians a Liticemi a starší žáci se střetli v Liticích s domácími.

 

Soustředění 2012BÍLÝ (Monika): Dnes byl den bez rozcvičky a budíček byl podle toho, jak se kdo probudil. Dopoledne jsme hráli různé hry a společně se bavili. K obědu Byla masová směs s rýží, po které zbyly jen prázdné talíře. Odpoledne odjeli naši nejmenší na turnaj, ve kterém nakonec skončili na třetím místě. Starší se v Litickém areálu postavili ke dvoum zápasům s domácími borci. Oba naše týmy vyhrály dva nula. Po namáhavém odpoledni jsme se při večeři posilnili svíčkovou, večer nás zabavily společenské hry.

Soustředění 2012ČERVENÝ (Martina): Dnes byl volný den, spali jsme do devíti hodin a šli jsme snídat. Dnes jsme skoro nic nedělali, koukali jsme na nohejbal. K obědu byla masová směs s rýží. O poledním klidu jsme uklidili sprchy a potom jsme hráli s Liticema. K večeři jsme měli svíčkovou s knedlíkem.

soustředění 2012MODRÝ (Karel): Dnes nebyla rozcvička, vstávali jsme v osm hodin. Pak jsem se nasnídala. Před obědem jsme si s holkami nalakovali nehty. K obědu byla masová směs a rýže. O poledňáku jsme uklízeli sprchy, a zametali šatny a chodby. Pak byly přáteláky s Liticemi. Vyhráli jsme dva nula. Moje třetí vychytaná nula. K večeři byla svíčková – pak večerní program.

soustředění 2012MODRÝ (Kajda): Dnes byl volný den, vstávali jsme později, jelikož jsme šli spát po noční hře pozdě. Nasnídali jsme se a koukali na TV. Šli jsme na oběd ke kterému byla rýže s masem. Odpoledne jsme hráli dva zápasy s domácími týmy. Oba jsme vyhráli. Večer jsme šli na svíčkovou, při večerním programu jsme hráli Člověče nezlob se. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00