Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Hokejové dovednosti se blíží k dokonalosti

Čtvrteční den nebyl jiný než ty předchozí. Testování, hokejování a slalomování. Avšak v něčem se přeci jenom odlišoval v malé drobnosti. Celý dětský ansámbl zapěl svým trenérům a vedoucím na dobrou noc písně všech žánrů. Tento neočekávaný koncert velice mile překvapil všechny přítomné a Bambini di Kbely sklidily vřelý aplaus.

ČtvrtekBÍLÝ (Monika): Ráno Bobeš s Petrem zaveleli k rozcvičce. Vyběhlo se nad hřbitov a pak následovala abeceda na hřišti. Při ranním tréninku se přecházeli stanoviště a zkoušeli se hokejové dovednosti. K obědu bylo kuřecí stehno s bramborem. Odpoledne jsme měli dobrý trénink. K večeři byl domácí guláš. K večeru jsme hráli knoflíkovou válku. Večír nás čekal táborák.

ČtvrtekŽLUTÝ (Kajda): Dnes byla velmi dlouhá a sportovně připravená rozcvička, která nás podle mne jako jediná připravila na celý den trénování. Snídaně odpolední trénink cvičení a oběd, ke kterému bylo kuře s bramborem. Odpolední trénink byl rozdělen na několik skupin. Potom jsme hráli trénink. K večeři jsme měli guláš. Při večerním programu jsme hráli knoflíkovou. Náš tým si vedl dobře jako vždy. (smajlík s vypláznutým jazykem.) Teď bude táborák a budeme zpívat.

ČtvrtekČERVENÝ (Martina): Dnes ráno vedli rozcvičku Bobeš s Petrem. Na snídani jsme měla koblihu. Rozvcička byla velice sportovní a prospěšná. Na tréninku jsme obíhali 4 stanoviště, toto jsme dodělávali při druhém trejnu. K obědu bylo kuře s bramborem. Při odpoledním tréninku jsme byli u Dušana a hráli zápas. K véče byl guláš. Pak jsme hráli knoflíkovou válku (Trhali jsme si knoflíky z trička.) Večer jsme měli palačinky. Dva smajlíci a jeden smajlík s vyceněnými zuby.

ČtvrtekMODRÝ (Karel): Dnes ráno byla rozcvička. Pak snídaně. Dopolední trénink byl dobrý. Trénovali jsme penalty. K obědu bylo kuře s bramborem. Potom jsme měli odpolední trénink. Hráli jsme na dvě. K večeři byl guláš. Jako večerní program jsme hráli knoflíkovou. Na pravém rukávu trika byl našitej knoflík a úkolem bylo ho strhnout protihráči. Večer bude táborák.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00