Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Deštivá neděle

Nedělní dopoledne bylo ve znamení testů. Dvanáctiminutový běh, hluboký předklon, výdrž ve shybu, angličáky, kliky, slalom s míčkem, penalta, puš do dálky, skok do dálky z místa. Počasí přálo, ale po obědě mraky zhoustly.

 

To však neodradilo nikoho. Sice občas hustě pršelo, ale vždy jsme přestávky dokonale využili. Postavili jsme stany, rozcvičili jsme se, rozřadili do stanovišť, trénovali. Naštěstí dnes žádné hezké tenistky na kurtech vedle hřiště nebyly, jen parta dospělých chlapů a ty nikoho nerozptylovali. Proto byl trénink efektivnější. Nicméně náročnější pro trenéry.

saraVlevo 2012 hráčka – vpravo 2015 asistentka trenéra

Všichni doufají, že deštivé předpovědi nevyjdou. Že Punťa zůstane schovaný za mraky bez toho, aby se mraky rozbrečely. Nikomu zima není, hlady netrpí a žízní nestrádá; a to je podstatné. Večerní program byl obohacen kulturní mi výstupy hráčů s děravou hlavou, jenž zapomínají různé věci po hřišti či v restauraci.

Zranění: jeden puchýř, nic vážného, jedno štípnutí vosy

Slzy: snad jen z mraků

 

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00