Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Sobotní příjezd

Sobota ráno. Na hřišti Sokola Kbely se pomalu ale jistě sjíždí vedení a nakládá materiál. Z dostupných zdrojů máme podloženo, že na první soustředění stačil přívěsný vozík. Letos již máme kamion a začíná to být málo. Později se scházejí i děti v doprovodu rodičů, avšak stále jeden hráč chybí. Mejdlo.

Po telefonickém ujištění, že se nejedná o vtip, se Mejdlo rychlým přesunem z Lidlu dostává domů, bleskurychle si zabalí věci a vyjíždí směr Plzeň – Litice. První den je však chaotický, neboť na louce, kde vždy rozbijeme stany, je start i cíl mládežnického biatlonu na kolech a proto se si postele připravujeme v šatnách, jsou i tací, kteří plánují i přes varování deště pod širákem.

Jakmile se první vybalování zavazadel trochu zklidní, jde se na hřiště, kde se hraje neuvěřitelný hokej, plný ostychu, a zájmu o mladé tenistky na vedlejším kurtu. Ale to jen z počátku. Po pauze se hra zlepšuje, nadšení stoupá a vrcholí nejen večeří, ale i nočním deštěm, který vyhnal ze hřiště spáče do klubovny.

Zranění: dva puchýře

Slzy: jen ze stesku, a jen chvilku

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00