Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Přípravkové sbohem zimnímu spánku v mrazivém počasí

DSC_0150

Ano, je to pravda. Přípravka se nám postupně probouzí ze zimního spánku a po dvou nepřesvědčivých pokusech odehrála turnaj, který byl z naší strany velmi dobrý. Nejde ani tak o výsledky, ale výkon hráčů a některé herní pasáže nás dokázaly v te nelidské zimě rozehřát (to je jako sníh koncem dubna nový standard?).

V bráně střídal lepší a horší zápasy Štěpán Koutník

V jedné čtyřce (Verča Rebcová, Toník Lupač, Tadeáš Albert, Radim Vaněk) vyčníval Tadeáš. Radim, pokud se nepletu, odehrál svůj první turnaj v přípravce.

Ve druhé čtyřce (Valča Weinerová, Tomáš Mejsnar, Kryštof Bendičák, Martin Kybal) jsme se mohli opřít o Tomáše „Mejdla“ a Kryštofa, který odehrál skvělý turnaj a jeho výkon byl pro nás velmi příjemným překvapením. Hlavně když vezmene v potaz to, že byl na turnaj donominovaný jen jako náhradník na poslední chvíli díky přístupu k pátečnímu tréninku.

Protože na prvním turnaji nás stejným způsobem překvapila Valča, která na něj také v původní nominaci nebyla, rozhodli jsme se, že na přístí turnaj nepočítáme s žádným hráčem a všichni jedou jen jako náhradníci. To budou výkony!

Řečí čísel:

Kbely – Mnichovice B 1:0 (Tomáš Mejsnar)

Kbely – Litice Žlutí 1:4 (Kryštof Bendičák)

Kbely – Hostivař B 1:1 (Tomáš Mejsnar)

Kbely – Bohemians 0:1

Zápas o 7.místo jsme prohráli s Liticemi (Modří) 0:2.

Za zmínku stojí to, že jsme hodněkrát vykombinovali akci tak, že jsme šli sami na brankaře a nedokázali jsme zakončit. Alespoň my trenéři víme, co jsme v tréninku zanedbali….zakončení útoku po překonání obrany….na naší obranu dodávám: Kdo by čekal po posledních turnajích, že to budeme někdy potřebovat 🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00