Přípravkové sbohem zimnímu spánku v mrazivém počasí

DSC_0150

Ano, je to pravda. Přípravka se nám postupně probouzí ze zimního spánku a po dvou nepřesvědčivých pokusech odehrála turnaj, který byl z naší strany velmi dobrý. Nejde ani tak o výsledky, ale výkon hráčů a některé herní pasáže nás dokázaly v te nelidské zimě rozehřát (to je jako sníh koncem dubna nový standard?).

V bráně střídal lepší a horší zápasy Štěpán Koutník

V jedné čtyřce (Verča Rebcová, Toník Lupač, Tadeáš Albert, Radim Vaněk) vyčníval Tadeáš. Radim, pokud se nepletu, odehrál svůj první turnaj v přípravce.

Ve druhé čtyřce (Valča Weinerová, Tomáš Mejsnar, Kryštof Bendičák, Martin Kybal) jsme se mohli opřít o Tomáše „Mejdla“ a Kryštofa, který odehrál skvělý turnaj a jeho výkon byl pro nás velmi příjemným překvapením. Hlavně když vezmene v potaz to, že byl na turnaj donominovaný jen jako náhradník na poslední chvíli díky přístupu k pátečnímu tréninku.

Protože na prvním turnaji nás stejným způsobem překvapila Valča, která na něj také v původní nominaci nebyla, rozhodli jsme se, že na přístí turnaj nepočítáme s žádným hráčem a všichni jedou jen jako náhradníci. To budou výkony!

Řečí čísel:

Kbely – Mnichovice B 1:0 (Tomáš Mejsnar)

Kbely – Litice Žlutí 1:4 (Kryštof Bendičák)

Kbely – Hostivař B 1:1 (Tomáš Mejsnar)

Kbely – Bohemians 0:1

Zápas o 7.místo jsme prohráli s Liticemi (Modří) 0:2.

Za zmínku stojí to, že jsme hodněkrát vykombinovali akci tak, že jsme šli sami na brankaře a nedokázali jsme zakončit. Alespoň my trenéři víme, co jsme v tréninku zanedbali….zakončení útoku po překonání obrany….na naší obranu dodávám: Kdo by čekal po posledních turnajích, že to budeme někdy potřebovat 🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..