Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Veteráni na turnaji v Rakovníku

veter-titul

Sobotní chladné ráno na hřišti ve Kbelích začalo pro veterány scházející se na turnaj do Rakovníka docela mile. Bylo nás 12! Na první turnaj jsme vyjeli v relativně plné síle, plni očekávání z nového ročníku veteránské ligy. Hrálo se nejprve ve dvou skupinách po pěti a pak se soupeřem na stejné příčce z druhé skupiny o umístění.

První soupeř na programu byl HC 1946 Praga a jsme rádi, že jsme ho dostali hned na začátku, kdy byl studený, nezahřátý, protože po nás už válcoval všechny, koho potkal. My jsme však zvítězili 2:1.

Druhý zápas proti Chomutovu byl nefér, protože byli doplněni o hráče z týmu Kadaně z druhé skupiny, a protože to dělali celý den, byli na konci turnaje zcela grogy. My prohráli tuším 2:0 (nebo 2:1 už nevím, protože když to píšu jsem hotovson taky a vzpomínám jen matně), a to z branek, které byli přímočaré, ta druhá možná diskutabilní, ale rozhodčí ji uznal. Mně se líbila. Pravý obránce nám míček hodil vzduchem přes celé hřiště až do kruhu, kde prakticky z voleje a ze vzduchu odbil útočník balonek do sítě.

Třetí zápas proti Rakovníku skončil také prohrou 2:1, ale šance jsme měli, jen to zkrátka nevyšlo. Ostatně Rakovník se díky pasivnímu skóre dostal za nás v konečném hodnocení, takže nakonec je dobře, že to bylo jen o kuličku.

Čtvrtý zápas proti Šenkvicím byl plný obav. Hráli velice přímočaře, zvědové hlásili, že to dávají vysokou puší, útočníci se s tím po zpracování nemažou a dávají branky. Uklidňoval jsem spoluhráče, že jim ty míče prostě budeme chytat a vracet zpátky a světe div se, ono to fungovalo. Do vážnějších šancí se soupeř moc nedostal, a pokud ano, Čočkin to pochytal. Nutno říci, že měli velice silný útok, respektive jeden z nich měl v ruce takovou sílu, že jsem si několikrát připadal jak sních, který odhazuje hrablem. 3:0 pro nás.

V tabulce skupiny jsme skončili druzí a nastoupili jsme v boji o třetí místo proti Liticím. Musíme přiznat, že nás rozebrali a rozstříleli. Prvních sedm minut určitě. Litice hráli zcela jinak, než naši soupeři ve skupině a než jsme na to zareagovali astáhli se, bylo to 5:0. Tuším, že to nakonec skončilo 6:1, ale skóre nebylo rozhodující. Skončili jsme čtvrtí a odvážíme si sedm bodů.

_mg_5525

_mg_5526

_mg_5527

_mg_5528

_mg_5529

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00