Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Veteráni v domácím prostředí druzí

img_2018

Druhé kolo veteránské ligy se uskutečnilo 15. října 2016 na domácím hřišti Sokola Kbely. Nejprve se na turnaj dohlásil tým z Brna, týden před turnajem odřekla svou účast Kadaň a v pátek odhlásil svůj tým Hradec Králové. Hrálo se ve dvou skupinách a pak finálové zápasy o umístění s tím, že poslední tým ve skupině A už nehrál.

Veteránský tým přišel hned v úvodu o Mejdla, který byl natolik plný zážitků ze srazu spolužáků, že se  nedokázal soustředit, a Jan Rebec hrál se Slávií B proti Bolevci. Na finálový souboj však dorazil. Tým na druhou stranu posílil zkušený Milan Bradáč a jeho kulišáctví bylo skutečně v klíčových momentech znát.

První zápas s Rakovníkem jsme zvládli výhrou 2:0, druhý s Pragou po napínavém oboustraném představení 2:2 a Chomutov jsme porazili 4:2. Všechny tři duely byly na pohled pěkné, pro diváky líbivé a ani jeden zápas nebyl žádným soupeřem dán zadarmo. Každý na hřišti chtěl položit život a to si myslím je velice sympatické. V podání Kbelského týmu se dá hovořit o doslovné skutečnosti, ančto jsme měli dva na střídání, Chomutov i Praga disponovala dvěma pětkami, a Rakovník měl myslím o jednoho nebo o dva hráče na střídačce víc než my, a to je ke konci zápasu znát.

Nemluvě o Presidentu, který točil střídačku také o sto šest a se kterým jsme se střetli ve finále o první místo. Oproti papírovým předpokladům jsme to byli my, kdo dal první branku a dlouhou dobu vedl, ale zkušenost soupeře a i oproti nám mladší tým svou slinu vítězných duelů nepustil a nakonec nás udolal 4:3.

Nicméně finále nese několik myšlenek k zamyšlení. Mělo se hrát 15 minut, začali jsme krapet před oficiálním spuštění časomíry, a skončilo se v 17 minutě. Faktem je, že ten hlavní čas má sudí, ale vrtá to hlavou. Druhou myšlenkou je, že se stáří projevuje u některých nejen na fyzické výkonnosti, ale i na duševním prožitku, a vyskytli se emočně vyšroubované situace v zápase, které vstřebávám hůře než za mlada, konec zápasu jsem neunesl a raději odešel ze hřiště. Spoluhráči se divili, že mne takového neznají, ale možná je to tím, že za Kbely hrálo 5 hráčů, co hokej začali provozovat od dětství a známe se navzájem, a 4 (slovy čtyři) co ho začali hrát intenzivně před pěti lety – ostatně divili se jen ti čtyři!

kozich

 

Krátká statistika na závěr:

Dušan dal ze sedmi trestných střílení (roh) 5 branek z obou turnajů.
Aleš dostal neuvěřitelně vysoký počet jeslí, z toho dokonce jednu z penalty!
Bylo krásné počasí.
Milan proměnil dvě ze dvou penalt.
Kouč Čočkin slíbil flašky za bednu a musel pro ně do Billy. Neměl je vůbec připravené s sebou…!
V loňské sezóně jsme se pohybovali na chvostu hluboko v poli poražených, nyní jsme po dvou turnajích druzí.
Nikdo se nepopral…

 

 

One Response to Veteráni v domácím prostředí druzí

  • SUDÍ POUŽÍVÁ PŘI TAKTO VÝZNAMNÝCH ZÁPASECH ZNAČKOVÉ, DIGITÁLNÍ HODINKY zn,CASIO /dříve vyráběné v Japonsku, nyní ještě dál…./ A NEŘÍDÍ SE ČASOMÍROU U HRIŠTĚ /při přerušení zápasu se časomíra nezastavuje../ KONEC ZÁPASU BYL ODPÍSKÁN PO ODEHRÁNÍ 15 minut. ALE ZA PŘÍPADNOU PROHRU TÝMU SE OMLOUVÁ, PROTOŽE VŽDY, KDYŽ JEDNO MUŽSTVO PROHRAJE, JE CHYBA NA STRANĚ SUDÍHO…PS: STAČILO DÁT JEN O JEDEN GÓL NAVÍC NEBO BRANKU NEDOSTAT, ALE TAK JE TO VŽDY.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00