Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

První zápasy starších žáků

tym-kostelec

V Kostelci nad Černými lesy se 26. listopadu uskutečnily první dvě kola ligové halové soutěže starších žáků. V prvním zápase jsme se střetli s Rakovníkem a druhý duel byl proti Presidentu. Protože máme snahu mít silný a zkušený kádr, pozvali jsme na zápasy i posily z mladších žáků Martina, Jonáše a Maxe. Nechceme mít jednoho nebo dva na střídání, v případě zranění nebo nemoci musí plnohodnotně zaskočit a někdy ostruhy získat musí. Čím dříve, tím lépe.

S Rakovníkem máme velmi pasivní bilanci. Jsou to kluci šikovní, běhaví a mají velmi dobrý přehled na hřišti. Jejich technika hole s míčkem je bravurní, přesně jak to má vypadat. Kontakt s míčkem má hokejka po celou dobu vedení a kdykoliv jsou schopní změnit směr běhu. Odolávali jsme a Dominik v brance držel poločasovou naději 3:0. Postupem času ale kontroloval hru a my stačili jen dát čestnou, a nutno říci mazáckou branku Maxem. 6:1 jsme prohráli.

Když jsem viděl ráno Hradec, jak se trápí s Presidentem (nebo to bylo naopak?), říkal jsem si, že President porazíme. Byli jaloví. Ne však v duelu s námi. Jejich obrana byla mnohem lepší a výkon koncentrovanější. Po Brance Jonáše a Tereze jsme v půlce vedli 2:0, ale byl to velice houževnatý zápas z obou stran. Vynikající výkon podala v brance Emma. Do druhé půlky nastoupil President s taktickými pokyny a my na ně reagovali time-outem. Hra byla vyrovnaná, ale náš soupeř však šel za brankou jak „slepice po flusu“. První gól dali z penalty, která na nás byla odpískána po hloupé chybě (sekání) a druhý gól padl 15 vteřin před koncem z trestného rohu. Konečný výsledek 2:2 mrzí.

Bojovnost vysoce hodnotím. I u mladších žáků. Jonáš sice měl více prostoru na hřišti, však už nějaký ten zápas za starší žáky hrál, ale Jakmile se Martin s Maxem trochu víc otrkají, můžeme to víc točit. Radek bude muset víc jíst syrové maso, aby byl dravější a Ruda musí nejdřív zamyslet a pak nahrát, a hlavně musí trefit hokejku spoluhráče, ne soupeře.

Jediný problém v obou zápasech byly ztráty míčků v osobních soubojích, kdy místo na soupeřův backhand se snažíme projít po položené forhendové straně. A na to jsme dnes doplatili. Stažení kličky pod nohy a zrychlení do prava nám chybí.

img_7384_fotor

img_7385_fotor

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00