Áčko kbelské přípravky zahájilo sezonu..

_mg_7420

V neděli 27. listopadu se “áčko” kbelské přípravky muselo popasovat se dvěma týmy – Hostivaří a Slávií. První zápas jsme dlouho vedli 3:2, ale v posledních minutách druhého poločasu celý tým začal pomalu ale jistě ztrácet koncentraci, což vedlo ke dvěma gólům do naší sítě. Konečně skóre tedy na výsledkové tabuli svítilo ve prospěch Hostivaře 4:3.
Druhý zápas nastoupili naše “jedenáctky” proti Slavii Praha.. Od začátku zápasu všichni dodržovali to, co jsme jim kladli před zápasem na srdce. Z dobré a skvěle dodržované taktiky pramenily chyby slávistů, díky nimž jsme vstřelili krásné góly ze hry nebo z nájezdů. Konečný výsledek 8:2 všechny určitě potěšil..
Mezi prvním a druhým zápasem byl vidět veliký krok vpřed. Určitě celému týmu pomohlo, že se na jednom z tréninků v minulém týdnů dělala pouze taktika a postavení na hřišti. Všichni tak věděli, co mají na hřišti dělat a kde mají být. Kdybychom měli aspoň jeden trénink v hale týdně, pevně věřím, že by hra byla daleko lepší 🙂
Rád bych poděkoval všem hráčům i hráčkám, ať už kbelského áčka či béčka.. V neposlední řadě také rodičům, kteří v hale na Hagiboru fandili, seč jim síly stačili.