Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Starší žáci skončili šestí

V sobotním odpolendi se v hale Chodov uskutečnily poslední dva zápasy ligy starších žáků. V posledním zápase v systému každý s každým jsme se střetli s týmem Bohemians, a v zápase o 5. – 6. místo jsme si to rozdali s Hostivaří. Nastoupili jsme v kompletní sestavě, se kterou jsme odehráli od začátku sezóny tedy i s podporou třech mladších žáků Jonáše, Maxe a Martina.

V duelu s Bohemkou jsme měli navrch. Tím nechci říci, že bychom byli lepší, ale spíše jsem měl dojem, že Bohemins nebyla tak sehraná, a patrně byla stejně jako my doplněná o mladší žáky. Nicméně i my jsme měli výpadky a nechali jsme soupeře srovnat naše vedení 2:0 a v nervydrásajícím závěru jsme uhájili těsné vítězství 3:2, kdy navíc měla Bohemka výhodu dohrávaného trestného rohu po čase. Jednu branku dala Anetka a dvě Jonáš, Bohemka vyhrála na trestné rohy 4:1, ale ani jeden nevyužila.

Nestihl jsem roh celý.

Dostali jsme se tak na šesté místo a o celkové umístění jsme se střetli s týmem Hostivaře, se kterým jsme v základní části remizovali 2:2. Hostivaři stačí k pátému místu remíza, my jsme museli vyhrát. Znovu to byl pohledný zápas se spousty góly a přeléváním skóre z jedné strany na druhou. Vedli jsme 2:0, prohrávali jsme 2:4, ale ve finiši jsme nakonec dokázali vyrovnat na konečných 4:4. branky dali po dvou Tomáš s Jonášem, měli jsme 4 trestné rohy jako soupeř, my využili dva on jen jeden a rovněž zužitkoval jednu penaltu.

Znovu jsme vedli v obou zápasech a znovu jsme o vedení přišli. Pokud bych měl sezónu zhodnotit, výsledkově jsme na tom hůře, ale herně, zejména po taktické stránce, jsme byli lepší, než v loňské sezóně. Chybí nám trénink techniky v hale, soupeř tu možnost má. Ne všichni mohou trénovat na klasickém halovém hřišti s plnými rozměry, ale když tu možnost mají, tak i na malém kousku si zatrénují slalom. My jsme po rekonstrukci palubovky v sokolovně o tuto možnost přišli, a alespoň jsme se zaměřili na iné detaily tréninku. Přesto si myslím, že jsme odehráli i technicky vyrovnané zápasy.

Jediný nedostatek, který oproti ostatním týmům máme, že nejsme schopní plánovat si kroky dopředu. Zatím se dobře orientujeme na hřišti a jsme schopní si nahrát a zpracovat přihrávku i spohybem bez míčku. Tím to však končí. Je potřeba vědět a mít představu co udělám s míčkem poté, co nahrávku přijmu. Musíme si uvědomut, že ke hře patří i předvídání co se stane v následující chvíli (akci), a plánování, jak tuto akci co nejlépe zrealizovat ve svůj prospěch.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00