Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

Turnaj přípravek ve Kbelích 6.5.

V sobotu 6.5. se na našem hřišti konal první z „volných“ turnajů přípravek, což jsou turnaje neorganizované svazem pozemního hokeje. Bohužel se ho nakonec kromě našich týmů zúčastnily jen 2 týmy Mnichovic a tým Slavie. Vzhledem k počtu týmů jsme museli hrát systémem každý s každým, takže na sebe narážela i výkonnostně nevyrovnaná mužstva. Turnaj nakonec vyhrál tým Mnichovic. Pro naše 3 týmy byl splněn cíl, aby se děti dostaly co možná nejvíc do zápasů a sbíraly potřebné zkušenosti. Tým B složený ze zkušenějších hráčů skončil třetí.V turnaji jsme tedy měli 3 týmy:

Tým A složený z hráčů přípravky skončil nakonec poslední. Hráči přistupovali k úkolům se střídavými úspěchy. Snažili jsme se hlavně přenést do hry věci z posledních tréninků. Bohužel spoustu věcí nemáme ještě zautomatizovanou a mrzí mě nedostatky v technice. Nakonec se nám nepodařilo vyhrát žádné utkání, když s Mnichovicemi B a naším C týmem jsme prohráli o gól, v zápase s našimi benjamínky jsme si dokonce druhý gól vstřelili sami.

Tým B vedl Dušan, jeho report přikládám níže. Za sebe jen přidám, že když jsem viděl, jak je tým „hotový“ po zápase s Mnichovicemi, když jsem viděl tu únavu a zdrcení z porážky – dokonce i na slzy došlo – tak za mně rozhodně vidět hrát náš tým s takovým zapálením je ta největší odměna. Bohužel tým doplatil na to, že hrál bez střídání a se slabšími týmy o jednoho méně, aby si udělal zápas složitější. Také díky rozlosování hrál své zápasy bez pauzy hned po sobě.

B tým hrál ve složení Oliver v brance, Anička, Veronika, Jolanka a Tadeáš. Neměli jsme sice nikoho na střídání, ale herně jsme byli nejsilnější. Turnajem jsme procházeli od nejslabších soupeřů po ty nejsilnější, a protože jsme nevypustili nic, v posledních zápasech nám docházely síly. Proto nás podpořil v posledním duelu proti Slávii Viktor.

Souhra všech byla úžasná. Snažili jsme si nahrávat, přenášet hru a každý osobní souboj byl otázkou života a smrti. Proti Mnichovicím A jsme dostali branku na 3:2 v poslední minutě, a Slávie nás přehrála jen proto, že měla více sil. Tým si zaslouží obdiv a respekt, že to dotáhli až do konce a skutečně nevzdali žádný osobní souboj. Je jasné, že jsou i nedostatky, například zrychlení při vedení míčku. V mnoha soubojích jsme byli schopní se individuální technikou uvolnit, pokrýt míček, zbavit se soupeře, ale v mnoha případech jsme mu nebyli schopní utéci a dovolili jsme znovu další osobní souboj, což nás stálo síly.

Tým C byl složený z benjamínků, kteří projevili chuť a odvahu se postavit starším protivníkům. Takže kromě už vyzkoušených benjamínkových matadorů jsme měli možnost vidět při hře na 2 brány i spustu dalších borců. Z našeho pohledu jsou to obrovské zkušenosti, protože přechod mezi benjamínky a přípravkou není jednoduchý a nabité zkušenosti se budou hodit. Nás těší, že náš C tým se mezi slabšími týmy na turnaji neztratil, když nakonec porazil Ačko 2:1 a zápas s Mnichovicemi B prohrál 0 2 branky.

One Response to Turnaj přípravek ve Kbelích 6.5.

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik

Pražský svaz pozemního hokeje

Letní soustředění 2018

V letošním roce se uskuteční letní oddílové sportovní soustředění formou příměstského tábora ve dnech 20. – 26. srpna 2018 na hřišti pro pozemní hokej sportovního areálu ve Kbelích. Více informací u oddílových trenérů nebo na tel. 776185390.
Přihlášky budou rozdány na tréninku nebo ji lze stáhnout:
Přihláška pro člena oddílu pozemního hokeje Sokol Kbely
Přihláška pro nečlena oddílu Sokol Kbely
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!