Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Stránky znovu obnoveny

Naše stránky byly v nedávné době napadeny robotem, který vnořil před hlavičku kódu skript odkazující na falešnou aktualizaci Adobe-Flash. Pokud jsme někomu znepříjemnili život, velice se omlouváme, ale virus webmaster neviděl, ač byl na to upozorňován hostingem. Potíž byla v tom, že uživatelé, kteří mají dostatečně vysoké zabezpečení firewallem, připadně antivirovým programem, a uživatelé počítačů MAC, nic neviděli a ač byly činěny kroky na zabezpečení stránek, dokud jsme nezjistili pravý důvod jak se  virus chová, neznali jsme jak ho odstranit. Nakonec jsme museli provést kompletní smazání kořenového adresáře a nainstalovat celé stránky na čisto. A pokud se ptáte, jak se mohlo stát, že nám tam hacker pronikl, je odpověď jednoduchá. Bylo porušeno jedno pravidlo bezpečného webu, které zní: „nenechávejte neaktualizované testovací stránky na serveru, kde jsou ostré stránky. Je to snadná díra pro napadení.“ A to stačilo. Porušení jednoho jediného pravidla. Doufáme, že stránky budou nadále fungovat bez napadení. Pro Vás, fanoušky oddílu a uživatele stránek se nic nemění, pouze již neexistuje kanál pro odebírání ical kalendáře s akcemi. Byl to jeden z napadených pluginů, který dělal bordel, a bude v blízké budoucnosti vyměněn za jiný bezpečnější.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00