Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Veteráni zakončili sezónu bronzovou medailí

Poslední turnaj veteránské ligy se uskutečnil v Plzni Liticích. Odjížděli jsme velice oslabení. Milan Bradáč se odhlásil na poslední chvíli, Jan Rebec má od Kadaně zlomený prst, a omluvili se také Marcel, Petr Kožich, Mejdlo a další, na které si nyní nevzpomenu… Zato jsme měli dva brankaře. Roman se pak oblékl do drezu aby mohl střídat unavené bojovníky a dokonce si do statitistik napsal několik střídání i Jiří Kačmařík! 

Statistika nám jasně říkala, že musíme skončit lépe než Praga a Chomutov, kteří nám dýchali na záda. Cestou do Litic nás ale odklonili z dálnice, protože na 43 kilometru havarovaly dvě cisterny a my se zdrželi o téměř 30 minut. Převlékli jsme se a hned nás na hřišti čekala Praga. Vzápětí po úvodním hvizdu jsme do 5 vteřin dali po ose Lukáš Kačmařík – Hrazdíra – Koubek první branku a Michal pak přidal dvě branky. Náskok jsme udrželi, přičemž Praga dala čestný úspěch a Michal to korunoval hattrickem.

Zápas s Brnem (1:2) i Šenkvicemi (1:2) jsme mohli vyhrát. Nebyly to těžké zápasy, ale sahali jsme na dno svých sil a umu a zkrátka na víc jsme neměli. Přitom všechny branky do naší sítě byly hloupé, zbytečné. Zápas s Presidentem už na konečné tabulce skupiny nic nezmněnil, protože jsme poslední ve skupině skončit nemohli a polepšit si také ne. Prohráli jsme 1:4 přičemž stav kotníku Dušana Hrazdíry, který si vymkl hned v prvním zápase se definitivně zhoršil do té míry, že v duelu s Liticemi o 7. místo zápas pouze odkulhal – prohráli jsme 1:4 a čestný úspěch zaznamenal Petr Bárta z trestné střely (úder z vrcholu kruhu na brankaře v brance), přičemž nadšený Roman Křičel na Františka Babického (brankař Presidenta): „Vidíš? Dal ti branku chlap, co to před tím v životě vůbec nehrál!“

Podmínka Porazit Pragu a skončit před Chomutovem se splnila – oba se utkali o 10. a 9. pozici kdy Praga vyhrála. Pochopitelně, že nás mrzí neúčast opor, ale rozhodla by pouze o lepším umístění na turnaji. Na umístění v konečné tabulce by to vliv nemělo. I tak jsme všichni šťastní a bronz bereme všemi deseti. Je to velký úspěch. 

Prvenství obhájil President, druhý skončil Rakovník.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00