Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

Benjamínci v Mnichovicích 3.6.2017

V sobotu 3.6. bojovaly naše 2 týmy v nepříjemném horku na turnaji U9 v Mnichovicích. Všech 5 našich borců se pořádně zapotilo, protože jsme museli kvůli slabé účasti odehrát své zápasy bez střídání, případně jen ve 2 hráčích v poli. Sil postupně ubývalo, objevili se i slzy, ale i tak se nám podařilo vybojovat 4. a 7. místo. Zmrzlina po zápase a množství vybojovaných sladkostí všechny bolesti přemohli a my se těšíme na domácí turnaj za 2 týdny

Výsledkově dopadl lépe tým A ve složení Aleš Kazílek, Beáta Janatová a Niki Doušová. Ve své skupině porazil Mirošovice a holky z Mnichovic, prohrál s domácím A týmem a Slavií B. Díky skóre skončil druhý, což znamenalo zápas o 3. místo, který naši borci prohráli s dobře hrajícím týmem Budějovic. Všichni hráli velmi dobře a s přístupem a výkonem všech jsme byli nadšení.

Tým B ve složení Radim Boháč a Kája Rebcová skončil ve své skupině předposlední, kdy porazil jen domácí tým složený ze začínajících hráčů. Postupně pak prohrál s domácím B týmem, Slavií A a Budějovicemi. Na tyto zápasy jsme si už půjčovali hráče z druhého týmu. V boji o 7.místo jsme porazili Slavii B, kdy jsme polovinu zápasu opět hráli jen ve 2 hráčích. Karolíně a Radimovi tentokrát turnaj moc nevyšel. Chyběla nám vzájemná spolupráce a lepší pohyb po hřišti.

 

 

One Response to Benjamínci v Mnichovicích 3.6.2017

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2017
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2017 do konce března a na druhé pololetí 2017 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.


Přihláška na soustředění v Plzni-Liticích 2017!
Prohlášení o bezinfekčnosti
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Rozpis tréninků

O prázdninách se konají tréninky každou středu od 18.00 pro všechny kategorie se speciálním zaměřením na 3D techniku.

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Diskuzní fórum