Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

V Kadani s omladinou

Poslední turnaj mladších žáků v Kadani byl ve znamení absencí opor, které byli v zahraničí nebo nemohli z rodinných nebo zdravotních důvodů. Konkrétně se jednalo o Aničku, Jonáše, Martina, Maxe, Štěpána Dominika a Jáchyma. Proto byl tým doplněn o přípravku a odjeli jsme ve složení: Denisa, Aleš, Petr, Kryštof, Mejdlo, Štěpán Kožich, Veronika Rebcová, Honza Ambrož a Tadeáš Albert. 

První zápas s Kadaní jsme prohráli 0:4, ve kterém jsme si sice vytvořili několik brankových příležitostí, ale zakončení šlo vždy mimo branku. Druhý zápas se Spořicemi skončil 0:9 v náš neprospěch, ale výsledek neodpovídá předvedené hře, kdy se dařilo našim nadějím z přípravky. Tráva v Kadani je měkká, pomalá a skákavá, pro brankaře obtížná, protože tolik neklouže a gumový granulát moc neklouže a zadrhne nejen hokejka, ale i občas bota. I to je možná důvod, proč Kryštofovi ani Petrovi nevyšel zápas jak bychom si představovali, a působili zmateně a vždy o krok za soupeřem. Denisa v brance předvedla solidní výkon, a na výkony nejmladších byla radost koukat. Poznali, že se dá hrát s každým.

V sobotu 10. června odehrajeme Velkou cenu Prahy. Sraz bude ve 14.00 na hřišti na Slavii a doufáme, že nastoupíme v plné síle jak v chlapeckém, tak i v holčičím týmu.

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2017
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2017 do konce března a na druhé pololetí 2017 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.


Přihláška na soustředění v Plzni-Liticích 2017!
Prohlášení o bezinfekčnosti
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Rozpis tréninků

O prázdninách se konají tréninky každou středu od 18.00 pro všechny kategorie se speciálním zaměřením na 3D techniku.

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Diskuzní fórum