Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Dětská HockeyPárty 2017

Každým rokem pořádá oddíl pozemního hokeje Sokol Kbely hockeyovou párty v prosinci v čase Vánočním. Letos, respektive v loňském roce ji pořádal naposledy s tím, že se každoroční dětská hockeypárty bude pořádat na závěr sezóny, tedy v červnu. Letošní I. ročník proběhl za vlídného počasí a bohaté účasti. Program byl jednoduchý: nejdřív turnaj, pak volná zábava, pak vyhlášení nejlepšího hráče, pak volná zábava, pak vyhlášení vítěze kulinářské soutěže, pak volná zábava, pak individuální lekce pozemního hokeje.

Turnaj
Do turnaje se přihlásili rodiče spolu s dětmi a vytvořili celkem 5 týmů. Turnaj se hrál na dvou hřištích se čtyřmi brankami. Celkové pořadí je následující:

  1. Vlci
    Sportovní Jury vyhlásila za vítěze sportovní části HockeyPárty Vlky!
    VLCI!
  2. Rychlíci z Opavy
  3. Kbelský koně
  4. Lazaři
  5. Klokani

V rámci Hockey zábavy si děti mohly vyzkoušet různé atrakce jako:


Hockey s klauny…

Skákací hrad nebo trampolínu, kde se také skáče…

Gladiátorské hry, které spočívají mlácení se s pěnovými válci na vyvýšené kostce. Boží zábava!!

Nejlepší háč sezóny 2017

Dalším bodem programu bylo vyhlášení nejlepšího hráče sezóny.

Minibenjamínci:

Sourozenci Matušů,

Benjamínci:

Tomáš Weintricht a Běta Kazílková

Přípravka:

Jolanka Tomancová a Matěj Procházka, ten však na vyhlášení nebyl, bo nemáme fotografii…

Mladší žáci

Max Hurych

Anička Šimková

Starší žáci

Lukáš Kožich a Tekreza Pazlarová, ta však nebyla ve Kbelích, ale v Hostivaři

Všem oceněným gratulujeme! 

Vyhlášení kulinářské soutěže

Sice na poslední chvíli, ale s vynikajícím nápadem přišli při čtvrtečním tréninku maminky, že by se vyhlásila kulinářaké soutěž tatínků. Jury ve složení Jiřina Hurychová a Veronika Šimková pak definovaly nejen propozice, ale i ceny a do soboty vše potřebné zajistily. Pokud v organizační komisi zasedal někdo další, velice se omlouvám, ale v celkovém součtu se 36 soutěžících (zejmena soutěžících dvojic) zúčastnilo s 20 pamlsky, které způsobovaly vysoké slinění každému, kdo kolem prohnutého stolu prošel. 
Stůl s jídlem zabral dva až tři stoly!
Všichni přítomní okoušeli a chutnali po libosti, a své hodnocení od 1 do tří (hlas mohl být dán maximálně třem pochutinám) poté nahlásil stolku zapisovatelů.

Mnohýn se dělaly od ochutnávání boule za ušima…

V neposlední řadě se přistoupilo k sečtení hlaců a vyhlášení vítězů Nůtno podotknout, že škála pochutin, které připravili hráči i tatínkové byla velice široká. Od salátů, po sladkosti i maso tam bylo nebo jogurt a chutné rozmixované jahody. Něco chutnalo více, něco méně, osobně si myslím, že se spíše vybíralo z jídel, na které zrovna měl kdo chuť, a mnohé zůstaly bez povšimnutí. Například čočkový salát; malá miska mezi lákavější krmí zůstala téměř nedotčena, ale kdo ji ochutnal, byl v sedmém nebi.

Z dvaceti vzorků bylo vyhlášeno prvních deset soutěžících, přičemž každý dostal vařešku se znakem našeho oddílu a 750 ml plechovku Pilsner Urquel, kterou někteří chca nechca museli odevzdat svým rodičům, ančto nejsou plnoletí. Od desátého místa to byli Jáchym Tůma (10), Petr a Vojta Hajšlovi (9), Tonda Lupač (9), Dominik Netrafa (8), Aleš Kazílek (7), Večeřovi a Románek Čočkin (6), Martin a Martin Kybalovi (5) Petr Hurych a Martin Lébl (4).

Na třetím místě skončil Michal Kačmařík


O druhé místo se podělil neustále protestující Dušan Hrazdíra s vynikající mňamkou (poznámka autora: jistě že si přihříváme polívčičku) a Martin Lébl s Maxem Hurychem,


A na prvním místě se s fantastickým jahodovým koláčem bo dortem umístili Jonáš a Michal Lupačovi. BON APETIT!!

Ač veselo bylo po celou dobu, zastihla nás i jedna velice převelice nepříjemná a smutná zpráva. Tadeáš se rozhodl pro fotbal, a v sezóně 2017/2018 už za oddíl sokola Kbely v pozemním hokej nenastoupí.

Individuální lesson v hokeji

V závěru dne, kdy slunce skládalo svou hlavu za horizont se ještě dva otužilci rozhodli smočit svá mužná těla v bazénu a jak vidno z přiložené fotografie, řádně si to užili.
Stějně si asi užívala i trojice trenérů dávající lekce vysokého úderu mamince, která závidí dětem, jak jim to pěkně jde a tak požádala o rychlovku, aby se našim malým špílmachrům vyrovnala když už ne technikou, tak alespoň pílí. Jak lesson dopadla těžko hodnotit, vše se projeví až v zápase, respektive příští víkend při Balounově memoriálu.


Závěrem: Nutno shrnout, že letošní první ročník se skutečně vydařil. Jak počtem účastníků, tak nasazením nejen na poli hokejovém, tak na poli kulinářském. Jediné, co jsme letos nestihli, byla tombola, ale za organizační výbor slibujeme, že příští rok se tombola do programu zahrne. Doufáme, že děti i rodiče byli spokojení a věříme, že příště, až se bude aplaudovat vyhlášeným oceněným, tak ten aplaous bude u všech stejný, stejně emotivní a hlasitý, neboť všichni do svých výkonů dali srdce a tak i diváci by to stejnou měrou mohli ocenit, přesto, že mnozí byli z náročného dne unavení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00