Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B to měli těžké

I s ohledem na omluvenky, možná díky státnímu svátku a ředitelskému volnu ve školách, jsme měli problém sestavit tým, protože kromě jednoho dlouhodobě nemocného a třech omluvených jsme převeleli do Rakovníka s A týmem druhého brankaře, protože Denda byla po nemoci. Z jednoduchého kalkulu jsme neměli 5 hráčů a museli jsme povolat Viktora Boháče z přípravky, aby nás vůbec bylo 5+1.

Proti Hradci jsem očekával, že nebudeme mít moc šanci, tihle „reds“ měli dvě pětky na střídání a s postupem času byla na našich hráčích znát únava. Ostatně skóre 6:0 pro soupeře to jasně vypovídá. Nicméně Kbely se nedaly a hráli jsme tak, jak jsme si řekli. Cílem bylo individuální zdokonalování a poznávání svých hranic, co všechno jsem schopen zahrát.

Druhý zápas proti Olomouci byl katastrofa. Soupeř je papírově a myslím, že i ve skutečnosti slabší než Hradec, a dokonce první půlku snad ani neběhal, přesto jsme nebyli schopní zopakovat svůj výkon z prvního zápasu. Ono ani není divu. Ta nemožnost střídat při hře na velkém hřišti je skutečně znát a pod únavou jsme nejen dělali chyby, ale i se stavěli pozičně do velice nebezpečných míst, Aleš Kazílek byl trefen jednou, Ota Chovanec třikrát z toho jednou do brady, Valérie byla také „složena“ na zem a bylo mi toho všeho neskutečně líto. Ta hra ani nemohla děti, natož trenéra s rodiči bavit a mít z ní dobrý pocit.

S respektem nutno říci, že v okamžiku zranění Oty, kdy se dobelhal na střídačku, Olomouc fair play stáhla jednoho hráče z pole a hráli jsme 4 na 4, ale i tak to bylo pro nás vyčerpávající. Bez opor, bez střídání, bez elánu jsme prohráli 11:0…

Navíc když se po návratu do Kbel dozvíme, že Aleš Hanzlíček nestihl sraz A týmu a mohl klidně jet s B týmem bez toho, že by měl jakoukoliv snahu se omluvit nebo udělat něco proto, aby nám mohl pomoci, to mrzí o to více. Vyzdvihnout je však nutno výkon obou brankařů, jak v B (Oliver) tak i v A týmu (Jonáš B.), a pochválit práci brankařských trenérů Aleše a Čočkina.

 

One Response to Mladší žáci B to měli těžké

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik

Pražský svaz pozemního hokeje

Letní soustředění 2018

V letošním roce se uskuteční letní oddílové sportovní soustředění formou příměstského tábora ve dnech 20. – 26. srpna 2018 na hřišti pro pozemní hokej sportovního areálu ve Kbelích. Více informací u oddílových trenérů nebo na tel. 776185390.
Přihlášky budou rozdány na tréninku nebo ji lze stáhnout:
Přihláška pro člena oddílu pozemního hokeje Sokol Kbely
Přihláška pro nečlena oddílu Sokol Kbely
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!