Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B to měli těžké

I s ohledem na omluvenky, možná díky státnímu svátku a ředitelskému volnu ve školách, jsme měli problém sestavit tým, protože kromě jednoho dlouhodobě nemocného a třech omluvených jsme převeleli do Rakovníka s A týmem druhého brankaře, protože Denda byla po nemoci. Z jednoduchého kalkulu jsme neměli 5 hráčů a museli jsme povolat Viktora Boháče z přípravky, aby nás vůbec bylo 5+1.

Proti Hradci jsem očekával, že nebudeme mít moc šanci, tihle „reds“ měli dvě pětky na střídání a s postupem času byla na našich hráčích znát únava. Ostatně skóre 6:0 pro soupeře to jasně vypovídá. Nicméně Kbely se nedaly a hráli jsme tak, jak jsme si řekli. Cílem bylo individuální zdokonalování a poznávání svých hranic, co všechno jsem schopen zahrát.

Druhý zápas proti Olomouci byl katastrofa. Soupeř je papírově a myslím, že i ve skutečnosti slabší než Hradec, a dokonce první půlku snad ani neběhal, přesto jsme nebyli schopní zopakovat svůj výkon z prvního zápasu. Ono ani není divu. Ta nemožnost střídat při hře na velkém hřišti je skutečně znát a pod únavou jsme nejen dělali chyby, ale i se stavěli pozičně do velice nebezpečných míst, Aleš Kazílek byl trefen jednou, Ota Chovanec třikrát z toho jednou do brady, Valérie byla také „složena“ na zem a bylo mi toho všeho neskutečně líto. Ta hra ani nemohla děti, natož trenéra s rodiči bavit a mít z ní dobrý pocit.

S respektem nutno říci, že v okamžiku zranění Oty, kdy se dobelhal na střídačku, Olomouc fair play stáhla jednoho hráče z pole a hráli jsme 4 na 4, ale i tak to bylo pro nás vyčerpávající. Bez opor, bez střídání, bez elánu jsme prohráli 11:0…

Navíc když se po návratu do Kbel dozvíme, že Aleš Hanzlíček nestihl sraz A týmu a mohl klidně jet s B týmem bez toho, že by měl jakoukoliv snahu se omluvit nebo udělat něco proto, aby nám mohl pomoci, to mrzí o to více. Vyzdvihnout je však nutno výkon obou brankařů, jak v B (Oliver) tak i v A týmu (Jonáš B.), a pochválit práci brankařských trenérů Aleše a Čočkina.

 

One Response to Mladší žáci B to měli těžké

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00