Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U12, Přebor Prahy 2018/2019, Zelený pruh 13.1.2019
    Stejně jako u přípravek, použitelných obrázků je poměrně málo – důvody píšu dole pod galerií:     Světelné podmínky na Zeleném pruhu – světla je nejen málo a fotky tak jsou velmi zrnité, ale povrch v hale je různě barevný a při odrazu jsou hráči někde zelení a někde fialoví. Vyvážit tohle je fakt zážitek… […]
  • U10 „B“, Přebor Prahy 2018/19 – základní část, Hagibor 13.1.2019
    Souhrnná fotoreportáž ze zápasů "B" týmu přípravky v přeboru Prahy 2018/2019
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…  
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B to měli těžké

I s ohledem na omluvenky, možná díky státnímu svátku a ředitelskému volnu ve školách, jsme měli problém sestavit tým, protože kromě jednoho dlouhodobě nemocného a třech omluvených jsme převeleli do Rakovníka s A týmem druhého brankaře, protože Denda byla po nemoci. Z jednoduchého kalkulu jsme neměli 5 hráčů a museli jsme povolat Viktora Boháče z přípravky, aby nás vůbec bylo 5+1.

Proti Hradci jsem očekával, že nebudeme mít moc šanci, tihle „reds“ měli dvě pětky na střídání a s postupem času byla na našich hráčích znát únava. Ostatně skóre 6:0 pro soupeře to jasně vypovídá. Nicméně Kbely se nedaly a hráli jsme tak, jak jsme si řekli. Cílem bylo individuální zdokonalování a poznávání svých hranic, co všechno jsem schopen zahrát.

Druhý zápas proti Olomouci byl katastrofa. Soupeř je papírově a myslím, že i ve skutečnosti slabší než Hradec, a dokonce první půlku snad ani neběhal, přesto jsme nebyli schopní zopakovat svůj výkon z prvního zápasu. Ono ani není divu. Ta nemožnost střídat při hře na velkém hřišti je skutečně znát a pod únavou jsme nejen dělali chyby, ale i se stavěli pozičně do velice nebezpečných míst, Aleš Kazílek byl trefen jednou, Ota Chovanec třikrát z toho jednou do brady, Valérie byla také „složena“ na zem a bylo mi toho všeho neskutečně líto. Ta hra ani nemohla děti, natož trenéra s rodiči bavit a mít z ní dobrý pocit.

S respektem nutno říci, že v okamžiku zranění Oty, kdy se dobelhal na střídačku, Olomouc fair play stáhla jednoho hráče z pole a hráli jsme 4 na 4, ale i tak to bylo pro nás vyčerpávající. Bez opor, bez střídání, bez elánu jsme prohráli 11:0…

Navíc když se po návratu do Kbel dozvíme, že Aleš Hanzlíček nestihl sraz A týmu a mohl klidně jet s B týmem bez toho, že by měl jakoukoliv snahu se omluvit nebo udělat něco proto, aby nám mohl pomoci, to mrzí o to více. Vyzdvihnout je však nutno výkon obou brankařů, jak v B (Oliver) tak i v A týmu (Jonáš B.), a pochválit práci brankařských trenérů Aleše a Čočkina.

 

One Response to Mladší žáci B to měli těžké

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00