Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B na Zeleném Pruhu

Tento rok bylo babí léto skutečně velice vydařené. Děti si dokonce chodily svlékat termo-prádlo a trika s dlouhým rukávem, co měly s sebou od mamky, protože na Zeleném pruhu všem bylo v černém dresu mladších žáků B hodně vedro. Ale i v zápase proti Mnichovicím A bylo dost horko a konečná prohra 9:1 tomu odpovídá.

Nicméně oproti Liticím, kde jsme se s tímto soupeřem střetli poprvé, byla znát na hře jistá progrese, alias zlepšení. Nutno podotknout, že soupeř hrál bez brankaře, o jednoho v poli více, a to je v případě takovéhoto kvalitního rivala znát. A právě to je to srovnání s prvním zápasem. Dali jsme branku zásluhou důrazu Vojty Větrovce, zlepšili se v orientaci na hřišti, ale stále ještě chybí taková zdravá agresivita v pohybu s balonkem, nebo rychlost rozhodování.

Ve druhém zápase proti Jičínu jsme hráli vyrovnanou partii. Snažili jsme se o pohyb, nahrávali jsme si, kombinovali ve středu pole tak, že jsme byli schopní se dostat do kruhu, ale nakonec jsme zcela vyhořeli na koncovce. Hrozně dlouho nám trvá, než vystřelíme, a pokud ano, netrefíme ranku. Vyrovnávací gól dal Oliver dílem náhody, dílem prudkosti střely, protože míček odrazil brankař na tyč, ale svou rotací a zbytkovou energií se překulil přes brankovou čáru. Velká škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. Beru zodpovědnost na sebe, střídání v závěru duelu se mi moc nepovedlo. O to více musím vychválit všechny hráče a hráčky, za nasazení a předvedenou hru.


Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2017
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2017 do konce března a na druhé pololetí 2017 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis tréninků v zimním období

Pondělí – středa:
Mladší a starší žáci – 17:00 – 18:00
Zš Chvaletická

Úterý – čtvrtek:
Benjamínci U8 – 17:00 – 18:15
Sokolovna

Úterý – čtvrtek:
Přípravka U10 – 18:15 – 19:30
Sokolovna

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45
Venkovní hřiště

Rozpis venkovních tréninků

Pondělí:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Sdílené kalendáře zápasů

Následující adresu použijte prosím k přístupu ke kalendáři z jiných aplikací. Můžete ji zkopírovat a vložit do libovolného kalendáře, který podporuje formát iCal.