Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B na Zeleném Pruhu

Tento rok bylo babí léto skutečně velice vydařené. Děti si dokonce chodily svlékat termo-prádlo a trika s dlouhým rukávem, co měly s sebou od mamky, protože na Zeleném pruhu všem bylo v černém dresu mladších žáků B hodně vedro. Ale i v zápase proti Mnichovicím A bylo dost horko a konečná prohra 9:1 tomu odpovídá.

Nicméně oproti Liticím, kde jsme se s tímto soupeřem střetli poprvé, byla znát na hře jistá progrese, alias zlepšení. Nutno podotknout, že soupeř hrál bez brankaře, o jednoho v poli více, a to je v případě takovéhoto kvalitního rivala znát. A právě to je to srovnání s prvním zápasem. Dali jsme branku zásluhou důrazu Vojty Větrovce, zlepšili se v orientaci na hřišti, ale stále ještě chybí taková zdravá agresivita v pohybu s balonkem, nebo rychlost rozhodování.

Ve druhém zápase proti Jičínu jsme hráli vyrovnanou partii. Snažili jsme se o pohyb, nahrávali jsme si, kombinovali ve středu pole tak, že jsme byli schopní se dostat do kruhu, ale nakonec jsme zcela vyhořeli na koncovce. Hrozně dlouho nám trvá, než vystřelíme, a pokud ano, netrefíme ranku. Vyrovnávací gól dal Oliver dílem náhody, dílem prudkosti střely, protože míček odrazil brankař na tyč, ale svou rotací a zbytkovou energií se překulil přes brankovou čáru. Velká škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. Beru zodpovědnost na sebe, střídání v závěru duelu se mi moc nepovedlo. O to více musím vychválit všechny hráče a hráčky, za nasazení a předvedenou hru.


Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!