Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
  • U6 a U8, HAGIBOR 28.1.2018 28.1.2018
    U6 – jen pár kousků z konce turnaje U8   Report Reklamy
  • Ženy ČR halové ME, Podvinný mlýn 20.1.2018 20.1.2018
    V sobotu 20.1. se konal „zájezd“ kbelských hokejistů na zápas Mistrovství Evropy v halovém pozemním hokeji žen. Jednalo se o poslední utkání našich reprezentantek ve skupině hrané s Ukrajinou. Češky nakonec po boji zvítězily 2:1 a tím si zajistily postup do play-off. V něm bohužel oba zápasy prohrály a skončily tak celkově čtvrté. 1.poločas   […]
  • Mladší žáci, zelený pruh 14.01.2018 14.1.2018
    Kbely – Praga (2:3) Kbely – Mnichovice B (0:11) Ostatní
Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka zakočila venkovní sezónu turnajovým vítěztvím!

Poslední venkovní turnaje na podzim jsme odehráli v Mnichovicích a na Slávii. V Mnichovicích před týdnem jsme se museli poprat s absencemi většiny hráčů našeho Áčka a svoji premiéru u nás si odbyli benjamínci Tomáš Weintritt, Štěpán Večeřa a Vojta Matušů. Konečné 5.místo pro Áčko a 11.místo pro B tým z 12 účastníků je slušný výsledek. Pravda, poprvé jsme nebyli na „bedně“. Na Slavii jsme nastoupili v tradičních sestavách a tentokrát z toho bylo turnajové vítěztví a 8.místo z 12 týmů. Tím jsme zakončili venkovní sezónu na vrcholu a teď nás čeká 4.11. halový turnaj ve Vídni, tradiční listopadové turnaje v Praze a pak nám začíná na halová soutěž.

V Mnichovicích kvůli různým důvodům z původního ročníku 2007 nastoupili jen Tomáš Mejsnar, Michal Valina a Viktor Boháč, proto jsme tým doplnili Radimem Boháčem, Karolínou Rebcovou a Beátou Janatovou, která chytala. Postupně jsme ve skupině vyhráli nad Olomoucí 3:0, C-týmem Slavie 5:1 a jedním z týmů Hradce 5:1. Prohráli jsme s Prezidentem a pozdějším vítězem Hradcem „A“. Tedy 3.místo ve skupině nás poslalo do boje o celkové 5.místo s Hradcem-dívky (které bylo tvořené jen klukama) a které jsme nakonec vyhráli 3:0.

B tým ve skupině prohrál všechny své zápasy. Ale tým byl složený převážně z benjamínků, kdy věkově odpovídající přípravkáře Vojtu Beneše a Niki Doušovou doplnili z benjamínků již zmínění borci a Ríša Hrazdíra s Jakubem Matějkou . V boji o 11.místo jsme nakonec porazili Olomouc 3:1, takže se domů s posledním místem nejelo! Všichni zmínění nováčci nás příjemně překvapili, proti starším borcům se prosadili a dokonce se zapsali do střelecké listiny.

Na Slavii Btým při neúčasti Beáty hrál bez brankáře a zvládl to nad očekávání dobře. Ve složení Radim, Jakub, Kája, Ríša, Niki a tentokrát z Áčka i Michal jsme prohráli 3 zápasy ve skupině (HK-„tentokrát opravdu dívky“ 2:5, HK 07 0:3 a Slavia „A“ 0:5) a porazili jsme Olomouc a Slavii „C“. Všechny zápasy ve skupině patřily k tomu nejlepšímu, co tahle parta na podzim předvedla. Velmi dobře zahrál Radim Boháč. Pak je těžké někoho z Béčka vyzvednout nad ostatní, byli jsme moc spokojení a na týmu je vidět velký posun. V zápase o celkové 7.místo tým propadal především fyzicky a moc se nám nepovedl. Počet naražených zad, nohou, rukou se rapidně zvyšoval, až v podstatě nebylo dost hráčů na to, abychom dohráli v plném počtu.

A tým ve skoro tradičním složení (Honza Růžek, Viktor Boháč, Viktor Felt, Honza Amrož, Radim Vaněk, Tonda Lupač, Tomáš Mejsnar) porazil ve skupině až na jednu vyjímku všechny své soupeře – HK08 3:0, HK09 3:2 (kdy jsme dotahovali 0:2 po strašlivém vstupu do zápasu),Slavii „D“ 3:1 a ve velmi dobrém zápase Mnichovice 3:2. Jedinou vyjímkou je zápas s dívčím týmem Slávie. Holky hrají velmi dobře a předčí většinu klučičích týmů z této kategorii. Nicméně s remízou 2:2 nejsme moc spokojeni, měli jsme se lépe poprat o výsledek. Navíc v posledních vteřinách fatálně vyhořel v obrovské šanci Viktor Boháč, kdy si jeho promáchnutí lehké dorážky dokážeme vysvětlit jen tím, že měl slíbené po zápase telefoní číslo od půlky týmu Slávistek a tím pádem máme i pochopení. Jinak nevíme….

První místo ve skupině nás poslalo na A tým Slavie bojovat o celkové vítěztví. Kluci celou dobu ve velmi dobrém utkání z obou stran drželi zápas ve svých rukách a ikdyž konečných 2:1 nevypadá přesvědčivě, Slavia korigovala výsledek v posledních vteřinách.

 

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Sdílené kalendáře zápasů

Následující adresu použijte prosím k přístupu ke kalendáři z jiných aplikací. Můžete ji zkopírovat a vložit do libovolného kalendáře, který podporuje formát iCal.