Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
  • U6 a U8, HAGIBOR 28.1.2018 28.1.2018
    U6 – jen pár kousků z konce turnaje U8   Report Reklamy
  • Ženy ČR halové ME, Podvinný mlýn 20.1.2018 20.1.2018
    V sobotu 20.1. se konal „zájezd“ kbelských hokejistů na zápas Mistrovství Evropy v halovém pozemním hokeji žen. Jednalo se o poslední utkání našich reprezentantek ve skupině hrané s Ukrajinou. Češky nakonec po boji zvítězily 2:1 a tím si zajistily postup do play-off. V něm bohužel oba zápasy prohrály a skončily tak celkově čtvrté. 1.poločas   […]
  • Mladší žáci, zelený pruh 14.01.2018 14.1.2018
    Kbely – Praga (2:3) Kbely – Mnichovice B (0:11) Ostatní
Zprávy klubu z Twitteru

Mládí vpřed!

V neděli 19. Listopadu se muži vypravili do Kostelce nad Černými Lesy na první dva zápasy II. halové ligy výrazně omlazení. Jakub Griebel, Tomáš Kroupa, Lukáš Kožich a Šimon Novotný výrazným způsobem nejen snížili věkový průměr, ale byli i hlavními tahouny obou zápasů.

Nejprve jsme se střetli s Pragovkou, která hrála disciplinovaně, ale my jsme dokázali využít každé její zaváhání. Dokonce bych řekl, že jsme měli ze hry mnohem více. Nejprve David Beníšek z penalty otevřel skóre, na které zareagovala Praga vyrovnáním líbivou akcí, ale pak úřadovalo Kbelské mládí. Lukáš Kožich, Tomáš, Lukáš Beníšek a Kuba sice zajistili vedení 5:1, ale Praga nás sevřela koncem zápasu do velkého tlaku, kdy ve 27 minutě snížila na 5:2 a po skončení času si z dohrávaného rohu zajistila branku z penalty, protože obětavý Petr Kožich chytil pumelenici do kolene – to když se snažil utéci z brankové čáry, ale míček byl rychlejší než nohy. Výhra 5:3.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Bohemians a znovu vedla zteč omladina. Kroupa z rohu sice zajistil první branku, ale pak úřadoval pan Mařík. Dvě branky z rohu dvě z akce a rázem to bylo 1:4 v náš neprospěch. Ne že by všechny dával Bohemácký matador, ale dá se říci, že na tom měl lví podíl. Zároveň musím konstatovat, že jsem dlouho neviděl, aby si tohohle zelenobílého špílmachra vodil jak slepici na nudli Kuba Griebl. On Mářa si to taky nenechal líbit. Kdo ho zná, všimne si drobných políčků, které nejsou vidět, ale hráč to cítí…

Pravda je, že u všeho byl Kuba, ale hattrick dal Lukáš Kožich. Moc nebyl vidět, ale vždy stál tam, kde měl! Ke konci pracovali nervy. Filip Kučera (odchovanec Kbel hájící nyní zelenobílé barvy) se chtěl prát s o hlavu a půl vyšším Tomášem, což rozhodčí nedovolili a poslali je na pět minut si sednout ke stolku rozhodčích. Dvě minuty před koncem dala Bohemka poslední branku na 4:5 a tvrdý duel takto už skončil.

Jedna výhra, jedna prohra, 9 branek vstřelených; „Výbor by mohl být spokojen“.


 

 

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Sdílené kalendáře zápasů

Následující adresu použijte prosím k přístupu ke kalendáři z jiných aplikací. Můžete ji zkopírovat a vložit do libovolného kalendáře, který podporuje formát iCal.