Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

6 bodů z neděle pro mladší žákyně

Soutěž mladších žákyň se hraje systémem 4x každý s každým. V neděli 3. Prosince jsme zakončili první zápasy s Pragou a zahráli si odvetu ve druhém zápase proti Mnichovicím. Oba skončili vítězně, ale jen o „kuličku“!

Praga tradičně hrála bez brankaře v šesti lidech v poli a byl to velice těžký duel. Poslední bek Pragovky byla ostřílená a zkušená hráčka, přes kterou bylo velice těžké se dostat. Převážná část hry se odehrávala uprostřed hřiště mezi kruhy. Nakonec jsme dokázali využít malé chyby v obranném valu Pragy, kdy hned z protiútoku po odkopu bezchybné Denisy se k míčku dostala Linda a přímočaře se co nejrychleji dostala do kruhu a poslala balonek do branky. Vítězství 1:0 bylo těsné a vydřené.

Odveta z prvního zápasu proti Mnichovicím, kdy jsme prohráli 1:3, byla zcela jiná. Oproti prvnímu duelu, kdy byl soupeř agresivní a lačný po gólech, se mi zdál více taktický a opatrný. Zápas se musel divákům líbit, jakékoliv možné šance byly hašeny již v zárodku, a pokud se na obou stranách dostal útočník do šance, obrana byla pozorná. Nutno přiznat, že Mnichovice měli vyložených šancí mnohem více, ale polovina z nich šla mimo branku a druhá polovina byla zlikvidována Denisou nebo obranou. Holky se ujaly vedení 1:0 zásluhou Valérie, která připravila brankovou situaci Lindě, ale soupeř záhy po zahájení druhé půle vyrovnal. Dvě minuty před koncem po úniku dala Lucie vítěznou branku střelou mezi betony a těsné vítězství jsme už uhájily.

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2017
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2017 do konce března a na druhé pololetí 2017 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis tréninků v zimním období

Pondělí – středa:
Mladší a starší žáci – 17:00 – 18:00
Zš Chvaletická

Úterý – čtvrtek:
Benjamínci U8 – 17:00 – 18:15
Sokolovna

Úterý – čtvrtek:
Přípravka U10 – 18:15 – 19:30
Sokolovna

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45
Venkovní hřiště

Rozpis venkovních tréninků

Pondělí:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Sdílené kalendáře zápasů

Následující adresu použijte prosím k přístupu ke kalendáři z jiných aplikací. Můžete ji zkopírovat a vložit do libovolného kalendáře, který podporuje formát iCal.