Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

6 bodů z neděle pro mladší žákyně

Soutěž mladších žákyň se hraje systémem 4x každý s každým. V neděli 3. Prosince jsme zakončili první zápasy s Pragou a zahráli si odvetu ve druhém zápase proti Mnichovicím. Oba skončili vítězně, ale jen o „kuličku“!

Praga tradičně hrála bez brankaře v šesti lidech v poli a byl to velice těžký duel. Poslední bek Pragovky byla ostřílená a zkušená hráčka, přes kterou bylo velice těžké se dostat. Převážná část hry se odehrávala uprostřed hřiště mezi kruhy. Nakonec jsme dokázali využít malé chyby v obranném valu Pragy, kdy hned z protiútoku po odkopu bezchybné Denisy se k míčku dostala Linda a přímočaře se co nejrychleji dostala do kruhu a poslala balonek do branky. Vítězství 1:0 bylo těsné a vydřené.

Odveta z prvního zápasu proti Mnichovicím, kdy jsme prohráli 1:3, byla zcela jiná. Oproti prvnímu duelu, kdy byl soupeř agresivní a lačný po gólech, se mi zdál více taktický a opatrný. Zápas se musel divákům líbit, jakékoliv možné šance byly hašeny již v zárodku, a pokud se na obou stranách dostal útočník do šance, obrana byla pozorná. Nutno přiznat, že Mnichovice měli vyložených šancí mnohem více, ale polovina z nich šla mimo branku a druhá polovina byla zlikvidována Denisou nebo obranou. Holky se ujaly vedení 1:0 zásluhou Valérie, která připravila brankovou situaci Lindě, ale soupeř záhy po zahájení druhé půle vyrovnal. Dvě minuty před koncem po úniku dala Lucie vítěznou branku střelou mezi betony a těsné vítězství jsme už uhájily.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00