Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

Halová sezóna pro přípravku – zatím pohoda, lehárko a pár opravdu dobrých instastories

Halová sezóna se rozjela i pro přípravku, konkrétně jsme odehráli o víkendu 7. a 8. kolo. Celá soutěž se potýkala s nedodáním několika výsledků, takže až teď máme lepší přehled, kde se v tabulce pohybujeme. Po odehraných 7 (A tým) a 8 (B tým) zápasech nám patří prozatimní 4. a 10.místo z 11 účasníků přeboru Prahy. Uplynulý víkend přál především našemu B týmu, který poprvé vyhrál (nad MnichovicemiB 5:2) a tím pádem se odpoutal od posledního místa. Hráči pak zahráli velmi dobře i proti vynikajícím holkám z Hostivaře. S A týmem jsme společně s fanoušky protrpěli výhru nad PragouA 6:4 a dostali náklep od doposud neporaženého týmu Presidenta 12:2

Prozatím nás hala baví. Na dětech je to vidět. Paradoxně i přes to, že na všech našich hráčích je zřetelný nezvyk na specifika halového hokeje vzhledem k tomu, že nemůžeme v naší hale trénovat s hokejkama. Oba týmy sráží nevyrovnanost výkonů, kdy jsme schopni odehrát výborná utkání, ale také naprosto propadnout

A tým má ze 7 zápasů 5 výher a 2 prohry. Prohra s Presidentem byla zasloužená, od zápasu s Hostivaří jsme čekali od nás víc. Oba týmy soutěž vedou a snad se nám v odvetách s nimi bude dařit lépe. Od začátku halové sezóny chytá Viktor Felt a je to znát. Odehráli jsme dobrá utkání (třeba s MnichovicemiA) a tým nemá výraznější individualitu. Pokaždé dokáže zazářit někdo jiný a nedá se říct, že by náš výkon stál na pár jednotlivcích.

B tým má z 8 zápasů jednu výhru a zaslouženě se drží s druhým týmem Mnichovic u dna tabulky. Tým složený z hráčů nižší věkové kategorie a hráčů ročníku 2008 má za úkol získat zkušenosti do dalších let. Do brány se po své premiéře na podzim opět postavila Beáta Janatová. Někdy hráči dokáží překvapit a výkony jdou rozhodně nahoru. Do odvet doufáme, že by se nám mohlo podařit ukořistit nějaké další víteztví.

Nesmíme zapomenout na týmovou pohodu. Obrovské pauzy mezi zápasy děti tráví společně. Počet instastories vzniklých na sedačkách Hagiboru se snad ani nedá spočítat. A informace pro rodiče – počet spočítaných příkladů z matematiky a naučených vyjmenovaných slov mezi zápasy je nula

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis tréninků v zimním období

Pondělí – středa:
Mladší a starší žáci – 17:00 – 18:00
Zš Chvaletická

Úterý – čtvrtek:
Benjamínci U8 – 17:00 – 18:15
Sokolovna

Úterý – čtvrtek:
Přípravka U10 – 18:15 – 19:30
Sokolovna

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45
Venkovní hřiště

Rozpis venkovních tréninků

Pondělí:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!

Sdílené kalendáře zápasů

Následující adresu použijte prosím k přístupu ke kalendáři z jiných aplikací. Můžete ji zkopírovat a vložit do libovolného kalendáře, který podporuje formát iCal.