Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

9.-12. kolo přípravky

Uplynulý víkend byl pro přípravku náročný z pohledu počtu odehraných zápasů, protože tentokrát byla na programu hned dvě kola halové soutěže. Po neděli jsme se posunuli do druhé poloviny dlouhodobé soutěže a tým složený ze starších hráčů prozatím drží medailové umístění. Výkony tento týden byly výborné od obou týmů, „Áčko“ přehrálo konkurenta v boji o přední příčky Hostivař(dívky) a bez problémů si poradilo s klukama ze Slávie. B tým odehrál výborný zápas proti klukům z Hostivaře i proti klukům ze Slávie. Nakonec došlo na derby mezi oběma týmy naší přípravky, které tentokrát ani nemohlo být vyhrocené a prestižní a výsledek 10:1 pro A to jen potvrzuje.

A tým v sobotu nejprve porazil záložní tým Mnichovic 17:1 a pak došlo na boj s výborně hrajícíma holkama z Hostivaře. Holky nás na úvod soutěže porazily v zápase, který se nepočítá do konečné tabulky, takže bylo čeho se obávat. Nakonec zvolená taktika stačila na vítěztví 5:2 a tím pádem jsme poskočili do popředí celé soutěže. B tým v sobotu odehrál do tabulky jen zápas s klukama ze Slávie. Dlouho jsme hráli vyrovnaný zápas, Slávii jsme k ničemu zásadnímu nepustili, dobře jsme bránili a vyráželi do protiútoků. Nakonec nám ani 5 nájezdů v první půli nestačilo a prohráli jsme ji 2:0. Konečný výsledek 1:6, ale spokojenost

V neděli mělo „Béčko“ těžký úkol, kluci z Hostivaře a náš A tým patří mezi nejlepší přípravky. S borci ročníku 2009 a nováčky v kategorii přípravek se nemůžeme těmto týmům rovnat. Ale porazit, případně potrápit se dají! Každopádně celý B tým zaslouží zvláštní ocenění za výkon v zápase proti Hostivaři. Odehráli jsme ho výtečně a góly do naší sítě začaly padat víceméně až po velkém prostřídání, kdy se nám rozpadl systém hry. Konečných 1:8 bereme jako krutý výsledek vzhledem k super výkonu všech borců. Derby s „Áčkem“ bylo jednoznačné a kromě prvních pár minut, to po změně taktiky Áčka byla jednoznačná záležitost.

Áčko pak v neděli ještě pomstilo naše Béčko a porazilo kluky ze Slávie 7:1. V zápase jsme soupeře jednoznačně přehráli a vyjma několika nájezdů Slávie bylo od první minuty vidět, že výsledek nepustíme.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00