Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Nepovedený víkend přípravky

Uplynulý víkend nebyl pro naší přípravku úspěšný. Žádný připsaný bod do tabulky pro oba týmy za víkend to bohužel vystihuje jasně. A tým v neděli dopoledne remizoval v nesoutěžním zápase s Presidentem 3:3, ale pak jsme bohužel prohráli po špatném výkonu s Hostivaří 0:3. B tým nastoupil bez brankáře a jen s 5 hráči, z toho jeden byl narychlo povolaný Tomáš Weintritt od benjamínků. Po nebojovném výkonu jsme prohráli s Mnichovicema-A 2:8 a holkama ze Slavie 2:4

B tým po obrovkém množství omluvenek neměl nikoho na střídání. Chyběly opory a tím pádem jsme bojovali spíš sami se sebou, než se soupeřem. Upřímně nás mrzí, když hráči přistoupí k zápasu s tím, že není potřeba bojovat. Přístup typu „Není nikdo na střídání, budu na hřišti za jakékoliv situace, proč se tedy snažit“ se nám příčí a s některými hráči na toto téma budeme mít pohovor. Jak může hráče/hráčku těšit stav, kdy se dostane za celý zápas párkrát k míči a zbytek nechá odehrát své spoluhráče?

První zápas s A týmem Mnichovic jsme víceméně celý strávili bráněním a 2 branky a poločasový stav 2:4 je maximem, co jsme mohli vytěžit. Oba naše góly padly z nájezdů, další 2 nájezdy jsme neproměnili. Druhá půle už se konala jen poblíž našeho brankoviště a konečný stav 2:8 odpovídá situaci na hřišti. Druhý zápas s poněkud oslabeným týmem holek ze Slavie byl ve znamení našich neproměněných šancí. Soupeř špatně bránil a dovolil nám se z jediné přihrávky dostat až na dostřel branky. To mohlo být tak 30-krát za zápas. Bohužel naší technickou nedovedností a neklidem v zakončení jsme dovedli do konce jen 2 šance. Jednu branku vybojoval Jakub Matějka, druhou krásně „vymíchal“ Tomáš Weintritt, když jsme postupovali 3 hráči sami na brankáře. Díky laxnímu přístupu a špatné koncovce jsme ale prohráli toto utkání 2:4, což je škoda. Soupeř byl k poražení.

A tým remizoval 3:3 po skvělém výkonu s Presidentem, který s přehledem vede celou soutěž. Vše fungovalo stejně jako minulý víkend a potvrdili jsme obrovské zlepšení týmu během soutěže. Nadšení vystřídal zmar v důležitém utkání s Hostivaří, kdy jsme se k ní mohli dotáhnout vcelkovém hodnocení. Přemotivovanost vedla k chybám,  někteří hráči nedodržovali domluvenou taktiku a hlavně nám svazovala ruce při trestných nájezdech, kterých jsme jeli nakonec 7 a neproměnili jsme ani jeden. Šance na 2.místo tedy zůstává spíš teoretická a je tedy potřeba zabojovat o medaili, protože další týmy se na nás nebezpečně tlačí.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00