Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Zhodnocení halové sezony dorostenců pohledem Davida Griebla

Letošní halovou ligu dorostenců 2017/2018 hostovali kbelští dorostenci v týmu SK Slavia Praha, a rozhodně byli vidět. Slavie svých kmenových dorostenců moc nemá, proto se jí posily ze Kbel víc než hodily. Tým ještě doplňovali starší žáci Slavie. Pro Šimona Novotného, Lukáše Kožicha, Tomáše Kroupu to byli cenné zkušenosti, které jistě využijí v příštím roce. Pro JakubaGriebla to byla ve slavistickém dresu v hale za dorostence derniéra.

Po úvodních kolech to s předvedenými výkony i výsledky nebylo nejlepší, na nějakou placku to nevypadalo. Ale úroveň hry týmu šla nahoru a tím pádem i body. V po polovině soutěže byli jasní tři adepti na medaile nejcennější. Suverénní Mnichovice, Litice A a Slávie. Do posledního dvojkola v hale Sparta na Podvinném mlýně nebylo nic jistého. Nakonec si Mnichovice zlato zkušeně pohlídali, Slávie brala stříbro a Litice A bronz.

Nejhezčí momenty? Oba vyhrané první poločasy s Mnichovickými a opět první poločas s Liticemi B se skóre 7:1 pro Slavii. Držte našim dorostencům palce v jarní části venkovní ligy, budou to potřebovat.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00