Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Po měsíci volna opět perný víkend pro přípravku

Halová soutěž přípravek se uplynulým víkendem přiblížila svému konci a nás tyto zápasy nepotkaly v kompletní sestavě a ideálním rozpoložení, takže jsme si v „A“ týmu zkomplikovali cestu za vysněnou medailí. Na druhou stranu náš „B“ tým z nedělních zápasů vydoloval plný počet bodů bez obdržené branky! Příští víkend nás čeká rozuzlení celé soutěže, kdy se budeme prát s týmem Hostivaře o konečné 3. místo. Při stejném počtu bodů máme shodné i vzájemné zápasy a skoro stejný celkový rozdíl branek. Bude to zajímavé a my doufáme, že se nakonec bude radovat tým ze Kbel.

„B“ tým v sobotu narazil na velmi silné protivníky. Tým Presidenta byl nad naše síly. Koneckonců je to nejsilnější možný soupeř z tabulky, který ostatní týmy naprosto převyšuje. Konečných 2:9 odpovídá kvalitám obou týmů. Tým holek z Hostivaře jsme překvapili a po velmi dobrém výkonu jsme prohráli jen minimálním rozdílem. Bylo jasné, že s podobným výkonem máme šanci v neděli proti slabším soupeřům zabojoval o nějaké body, což se podařilo. Po výborných výkonech jsme porazili tým Mnichovic B 6:0 a kluky ze Slavie 4:0.


Sestřih zápasu B týmu s Mnichovicemi

Mnichovice mají stejně jako my v soutěži B tým složený z benjamínků a hráčů, kteří v přípravce začínají. Společně se držíme na konci tabulky, nicméně pro hráče je to výtečná zkušenost a věřím, že stejní hráči proti sobě za rok budou hrát o přední příčky. I tentokrát jsme měli o něco navrch a tím pádem jsme si zajistili konečné 10.místo.

Slavie tentokrát dorazila o něco slabší než obvykle. Už první zápas proti nim jsme odehráli dobře, kdy nás vychytal „sešívaný“ brankář. Tentokrát jsme měli převahu a dokonce jsme nedovolili Slavii vyslat přímou střelu na naši bránu.

„A“ tým zvládl zápasy v sobotu proti oběma týmům Pragy bez větších obtíží. Za zmínku stojí zejména naše výhra 14:1 proti jejich slabšímu týmu a především 10 gólů Matěje Pavlíka v tomto zápase. Matěj tím oslavil své víkendové narozeniny a nadělil si celkem příjemný dárek. V neděli jsme nestačili na tým Presidenta (3:9) a bohužel ani na souseda v tabulce, tým holek z Hostivaře. Konečných 4:6 znamená, že musíme příští týden neprohrát a snažit se vylepšit skóre, co nejvíc to půjde. Bohužel jsme už poněkolikáté nezvládli důležitý zápas.

Tentokrát to bylo těžší o to, že jsme na takhle důležitý zápas dorazili jen s 5 hráči. Fakt, že jsme ani nemohli prostřídat unavené hráče se podepsal na výsledku hodně. Samozřejmě individuální chyby, po kterých jsme dostali hloupé góly, spousta neproměněných šancí, nesoustředěnost (první gól jsme dostali po 3 vteřinách hry), to všechno nás hrozně sráží. Ale samozřejmě je škoda, kdy kvůli nemoci, horám a rodinným oslavám k jednomu z nejdůležitějších zápasů halové sezóny nemáme možnost střídat.

Další fotografie z víkendu naleznete na fotoblogu Michala Lupače

oprava 7.3.: po zveřejnění tabulky po 20 odehraných kolech se ukázalo, že Hostivař B v sobotu ráno ztratila 3 body se Slavií, takže momentálně máme 3 body náskok. Se stejným soupeřem ale hrajeme i my v posledním kole

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!