Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Fotky z Fotoblogu

Mladší žáci, Zelený pruh 3.3.2018              Report žákyně Reklamy [...]

PALESTRA – 3.3.2018Dne 3. března se naši hokejisti zúčastnili již 32. ročníku Palestra Kbelská 10 Zastoupení jsme měli [...]

U6 a U8, HAGIBOR 28.1.2018U6 – jen pár kousků z konce turnaje U8   Report [...]

Ženy ČR halové ME, Podvinný mlýn 20.1.2018V sobotu 20.1. se konal „zájezd“ kbelských hokejistů na zápas Mistrovství Evropy v halovém pozemním [...]

Mladší žáci, zelený pruh 14.01.2018Kbely – Praga (2:3) Kbely – Mnichovice B (0:11) Ostatní [...]

U8, Hagibor 17.12.2017Kbely – Bohemians Kbely – Hostivař Kbely – Praga 1946 Bratrovražedný boj kbelských Mimo hru a vyhláš [...]

Mladší žáci, Zelený pruh 26.11.2017  Kbely – Mnichovice B (1:2) Kbely – Slavia (2:4) Ostatní       [...]

U8, HAGIBOR 18.11.2017  Tým A – bílí Tým B – černí Bratrovražedný boj – vzájemný zápas Všechno ostatní – rozcvička, dovedn [...]

Zprávy klubu z Twitteru

Po měsíci volna opět perný víkend pro přípravku

Halová soutěž přípravek se uplynulým víkendem přiblížila svému konci a nás tyto zápasy nepotkaly v kompletní sestavě a ideálním rozpoložení, takže jsme si v „A“ týmu zkomplikovali cestu za vysněnou medailí. Na druhou stranu náš „B“ tým z nedělních zápasů vydoloval plný počet bodů bez obdržené branky! Příští víkend nás čeká rozuzlení celé soutěže, kdy se budeme prát s týmem Hostivaře o konečné 3. místo. Při stejném počtu bodů máme shodné i vzájemné zápasy a skoro stejný celkový rozdíl branek. Bude to zajímavé a my doufáme, že se nakonec bude radovat tým ze Kbel.

„B“ tým v sobotu narazil na velmi silné protivníky. Tým Presidenta byl nad naše síly. Koneckonců je to nejsilnější možný soupeř z tabulky, který ostatní týmy naprosto převyšuje. Konečných 2:9 odpovídá kvalitám obou týmů. Tým holek z Hostivaře jsme překvapili a po velmi dobrém výkonu jsme prohráli jen minimálním rozdílem. Bylo jasné, že s podobným výkonem máme šanci v neděli proti slabším soupeřům zabojoval o nějaké body, což se podařilo. Po výborných výkonech jsme porazili tým Mnichovic B 6:0 a kluky ze Slavie 4:0.


Sestřih zápasu B týmu s Mnichovicemi

Mnichovice mají stejně jako my v soutěži B tým složený z benjamínků a hráčů, kteří v přípravce začínají. Společně se držíme na konci tabulky, nicméně pro hráče je to výtečná zkušenost a věřím, že stejní hráči proti sobě za rok budou hrát o přední příčky. I tentokrát jsme měli o něco navrch a tím pádem jsme si zajistili konečné 10.místo.

Slavie tentokrát dorazila o něco slabší než obvykle. Už první zápas proti nim jsme odehráli dobře, kdy nás vychytal „sešívaný“ brankář. Tentokrát jsme měli převahu a dokonce jsme nedovolili Slavii vyslat přímou střelu na naši bránu.

„A“ tým zvládl zápasy v sobotu proti oběma týmům Pragy bez větších obtíží. Za zmínku stojí zejména naše výhra 14:1 proti jejich slabšímu týmu a především 10 gólů Matěje Pavlíka v tomto zápase. Matěj tím oslavil své víkendové narozeniny a nadělil si celkem příjemný dárek. V neděli jsme nestačili na tým Presidenta (3:9) a bohužel ani na souseda v tabulce, tým holek z Hostivaře. Konečných 4:6 znamená, že musíme příští týden neprohrát a snažit se vylepšit skóre, co nejvíc to půjde. Bohužel jsme už poněkolikáté nezvládli důležitý zápas.

Tentokrát to bylo těžší o to, že jsme na takhle důležitý zápas dorazili jen s 5 hráči. Fakt, že jsme ani nemohli prostřídat unavené hráče se podepsal na výsledku hodně. Samozřejmě individuální chyby, po kterých jsme dostali hloupé góly, spousta neproměněných šancí, nesoustředěnost (první gól jsme dostali po 3 vteřinách hry), to všechno nás hrozně sráží. Ale samozřejmě je škoda, kdy kvůli nemoci, horám a rodinným oslavám k jednomu z nejdůležitějších zápasů halové sezóny nemáme možnost střídat.

Další fotografie z víkendu naleznete na fotoblogu Michala Lupače

oprava 7.3.: po zveřejnění tabulky po 20 odehraných kolech se ukázalo, že Hostivař B v sobotu ráno ztratila 3 body se Slavií, takže momentálně máme 3 body náskok. Se stejným soupeřem ale hrajeme i my v posledním kole

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Pražský svaz pozemního hokeje

Letní soustředění 2018

V letošním roce se uskuteční letní oddílové sportovní soustředění formou příměstského tábora ve dnech 20. – 26. srpna 2018 na hřišti pro pozemní hokej sportovního areálu ve Kbelích. Více informací u oddílových trenérů nebo na tel. 776185390.
Přihlášky budou rozdány na tréninku nebo ji lze stáhnout:
Přihláška pro člena oddílu pozemního hokeje Sokol Kbely
Přihláška pro nečlena oddílu Sokol Kbely

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:20 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!