Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…   Reklamy
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Pozemní hokejisté na Kbelské desítce

V sobotu ráno, když drtivá většina sportovců ležela zachumlaná v teplých duchnách, několik velmi otužilých pozemních hokejistů a dalších organizátorů běhu Palestra „Kbelská desítka“ přišlo do parku rozbít stany, postavit atrakce, uvařit čaj a klepat kosu. Jakmile začalo slunce sílit a hřálo více, dalo se to snést, i když jsme měli stánek pod smrkem, nicméně letos se naše propagace pozemáku setkala s křestem mrazem.

Kromě připravených letáčků a bonbónů jsme byli součástí pěti disciplín, které v rámci běhu v parku byly. Po projití slalomu a střelby na brankaře účastník dostal razítko na kartičku, a šel se rozcvičit na start. Prošlo nám pod rukama hojný počet dětí, na to, jaká byla zima si zaslouží potlesk. Ona vůbec i účast v hlavním běhu byla velmi vysoká, pořadatel evidoval přes 2000 běžců.

Svěřenci našeho oddílu se ve všech dětských kategoriích umístili na předních pozicích, někteří se dostali dokonce na stupně vítězů. Organizátor používal jednak startovní čísla s čipy a jednak teplomety, které vyhazovaly pojistky a docházelo k výpadkům při evidování běžců, kteří proběhli cílovou páskou. Nicméně po podaných protestech jsme dosáhli spravedlnosti.

Gratulujeme všem účastníkům, všem členům, kteří přišli buď závodit nebo fandit. Původně jsme plánovali účast na Kbelské desítce jako celooddílovou, avšak víkend 3. a 4. března byl herně nesmírně náročný, a skloubit se to zkrátka nedalo. Dopoledne hráli mladší žáci, odpoledně žákyně a přípravka na Hagiboru od rána do večera rovněž.

Reportáž o Kbelské desítce byla nejen v místní televizi, ale lze ji vidět i na Sportu v regionech!

Více ve fotogalerii na rajčeti nebo na fotoblogu.

Velký dík patří Martinovi Kocveldovi, který nám v časové tísni připravil roll up s hokejovou tématikou.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

About me automatic widget
This is an automatic widget added on Third Bottom Widget box (Bottom Widget 3). To edit please go to Appearance > Widgets and choose 3rd widget from the top in area second called Bottom Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00