Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…  
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Jarní sezóna začala ml. ž. B ve Kbelích

Mladší žáci B tým odehrál své první zápasy ve Kbelích. Zatímco Áčko odjelo v silné sestavě do Litic, Béčko mělo jen jednoho na střídání, neboť bylo celkem hodně omluvenek, ale i tak zápasy měly šťávu, nasazení a hezky se na to koukalo.

Proti Hradci jsme dostali osm branek a my vstřelili díky Aleši Kazílkovi, který zužitkoval Vojtovu brilantní nahrávku, čestný jeden úspěch. Ze začátku jsme se hledali, ale ne moc dlouho. Odolávali jsme Hradeckým velice úspěšně, zejména Oliver Hrazdíra zabránil několika sólům hnedv v zárodku šance v kruhu a nepřipustil poločasový debakl. 0:2 o poločasu hovoří slušně pro nás. Pak však sil ubývalo a kupili se nepřesnosti, navíc Hradečtí jsou mnohem zkušenější, což konečný výsledek 1:8 jen podtrhuje.

Olomouc nastoupila v sestavě 4+1, ale fyzicky byli lepší a rychlejší, takže to nebylo znát. Nicméně to, co jsme předváděli bylo velice sympatické. Dostali jsme branky pouze z rychlých protiútoků a z nepřesností naší rozehry. Bojovnost, důraz, chytrost, individuální akce a nasazení bylo pro mne velmi nevídané. Prohráli jsme sice 2:5, ale branku si úžasně vybojovala Valérie, přičemž měla ještě dvě na hokejce avšak brankař byl vysoký, rychlý a šikovný. Svou první životní branku si dal i Dan Eim, který na hřišti válel jak ostřílený mazák… Dobře, tak ostřílený ne, zápasy mu chybí ve zkušenostech, ale kromě Dana hráli skvěle i Aleš Kazílek jenž to celé propotil na středu, Kristýna Pazlarová, která hrála nadstandard, ba mohlo by to být lepší kdyby občas nespala, Prochy s Vojtou si byli navzájem velkou oporou a na Oliverovi je vidět práce Aleše a brankářských tréninků.

Prohráli jsme, ale hra byla výtečná, libila se mi a k vítězství nám chyběli zkušenosti, co měl Hradec, a fyzička, kterou měli kluci z Olomouce. Bylo chladno občas mi byla zima, když zafoukal vítr, nebo když jsem viděl v čem je Terka oblečená (tu museli hřát emoce a neutuchávající koučik bo já bych zmrzl! Bo mi říkala, že si myslela, že bude sluníčko…), ale dnes mne pohled na naší budoucnost klubu hřál u srdíčka.

One Response to Jarní sezóna začala ml. ž. B ve Kbelích

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00