Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Pro mladší žáky „A“ odstartovaly jarní boje

Tým mladších žáků „A“ v neděli naskočil do boje. V prvním jarním kole nás čekaly týmy Českých Budějovic a Rakovníka. Posíleni o Lindu a Lucku, které za nás nastupovaly už v hale v dívčím týmu, jsme ve slunečném odpoledni vyhráli oba zápasy a potvrdili naší pozici mezi týmy, které postoupí do bojů o nejvyšší příčky.

Kvůli zácpě na D5 jsme bohužel měli málo času na přípravu a rozcvičení před zápasem s Českými Budějovicemi. To se odrazilo v pomalejším nástupu do zápasu a díky tomu naše skóre bylo „jen“ 8:0. Než jsme si zvykli na nátlakovou hru, chvíli to trvalo. Pak jsme ale našeho soupeře do hry nepustili a na hřišti dominovali. 3 góly dal Dominik, 2 góly Kryštof a po jednom si připsali Jonáš Lupač, Linda a Anička

Zápas s Rakovníkem měl být složitější. Už podzimní duel skončil remízou a pokud jsme chtěli si chtěli udržet odstup před naším soupeřem v tabulce, bylo potřeba naplno bodovat. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, v úvodní pasáži jsme byli o dost lepší. Nakonec jsme to dotáhli na vedení 4:1. Bohužel jsme se začali věnovat jiným věcem, než samotné hře a po individuálních chybách se soupeř dotáhl až na 4:3. V této pasáži jsme hráli i netakticky vysunutí bez napadání rozehrávky a napadání soupeřových obránců. Byla znát únava, zejména v části, kdy jsme byli pod tlakem a nedařilo se ani prostřídat unavené hráče, protože Rakovník nás zatlačil a my neměli vůbec míč na svých hokejkách.

Po oddychovém čase jsme se vrátili k původní hře a do konce se nám ještě podařilo vsítit 2 branky. Konečných 6:3 nás těší, dokázali jsme si poradit i v době, kdy se nám nedařilo.

Hlavní osobou zápasu byl Jonáš Lupač, autor 4 branek. Po jedné brance si připsaly Lucka a Verča.

Výkon týmu se mi líbil. „Holčičí čtyřka“ s Jonášem prokázala potenciál, který holky ukázaly už v zimě. Líbil se mi útok Dominik-Kryštof, hlavně v prvním zápase. Kluky jsem dlouho neviděl a hlavně v útočném kruhu mají oba výborný výběr místa. Jonáš Lupač hraje svůj zápas, kategorii mladších žáku už přerostl. Naopak mně mrzí obrovské množství zahozených šancí a málo proměněných trestných rohů. Teď to tolik nevadí, ale v zápase se silnějším soupeřem bychom toho mohli litovat.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00