Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…  
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Přípravka druhá v Liticích – od začátku i od konce


O uplynulém víkendu nastoupila kbelská přípravka ke svému prvnímu turnaji v Liticích. Jak si naše týmy vedly? Kdo si odnesl ceny za nejužitečnější hráče našich týmů? Čtěte dále a vše se dozvíte.
Áčko bylo pro první turnaj téměř v plné síle, pár dětí chybělo, mezi nimiž byl hlavně Viktor Felt na pozici brankáře. A tým tedy musel nastoupit s “brankářem” v poli, kterým byl Tonda Lupač. Ve skupině áčko nastoupilo proti týmům z Rakovníka, Litic, Kadaně, Slavie. Všechny zápasy jsme vyhráli a natože to byl první venkovní turnaj po pár venkovních trénincích, bylo to výborné. Do dalších bojů jsme tedy šli z prvního místa ve skupině a ve finále nás čekal Bolevec. Zápas jsme nezačali vůbec dobře, kdy jsme během pár minut prohrávali 2:0.

Tým se ale zocelil a rychle vyrovnal na 2:2. Bohužel z nešťastné akce, kdy balonek propadl přes celé hřiště a za našimi obránci se nacházel volný bolevecký hráč, jsme prohrávali 3:2. Následně přišly dvě téměř 100% neproměněné šance z naší strany a ne nadarmo se říká “Nedáš, dostaneš.” Bolevec potvrdil výsledek na 4:2 a byl konec. Na hráčích bylo vidět zklamání, ale Bolevec si to zasloužil o něco více. Ale co, i stříbrné medaile na krku jsou skvělé.
V rámci celého turnaje tým plnil povinnosti, které měl a které mu byly postupně předávány. Byla vidět stoupající herní kvalita a nikdo z hráčů nevyčníval.

Jasně, byly vidět slabé stránky, chvíle kdy se nepovedly přihrávky, obrana, střely, byly vidět momenty, kdy tým jakoby spal. Ale tohle není problém jen našeho týmu, nebál bych se říct, že všech sportovních týmů na světě :). Co se nám moc líbí, tak je to, že všichni hráči fungují jako jeden tým, táhnou za jeden provaz, mají skvělou partu, baví se, smějí se a o to jde. Proto bylo pro organizátory turnaje těžké vybrat nejužitečnějšího hráče týmu. Nakonec byl vybrán Radim Boháč, který je sice jeden z nejmladších, ale odehrál opravdu skvělý turnaj. Nutno dodat, že to je určitě cena pro celý tým, který Radimovi velkou měrou pomohl.

Už teď se těšíme na další turnaje, protože tenhle tým opravdu šlape a když se vyvaruje zbytečných chyb, bude patřit k nejlepším na jakémkoliv turnaji.
Za A tým nastoupili: Jan Ambrož, Viktor Boháč, Radim Boháč, Karolína Rebcová, Tomáš Mejsnar, Antonín Lupač, Jan Růžek.

B tým nastoupil proti silnějším soupeřům ve skupině posílen o Tomáše Weintritta z benjamínků. Hned první zápas s Liticemi byl z našeho pohledu nejvyrovnanější a my si až do úplného konce věřili na zisk bodů do tabulky. Bohužel za stavu 1:1 jsme díky nedůrazu hráčů dostali rozdílový gól a v závěru při pokusu „urvat“ alespoň bod jsme inkasovalipotřetí. Ostatní zápasy ve skupině jsme se spíše bránili útokům soupeře. Nicméně bylo znát, že si postupně zvykáme na venkovní hokej a naše výkony se postupně lepšily.

V závěrečném boji o umístění jsme se utkali s Rakovníkem B a ve vyrovnaném zápase se nám podařilo vyhrát 2:1. Bohužel v tomto zápase už za nás nemohl nastoupit Tomáš, který v předchozím utkání dostal nepříjemnou ránu a tak tenhle turnaj pro něj skončil předčasně a neužil si naši jedinou výhru. Nicméně vzhledem k tomu, že patřil k nejlepším, po právu mu patří cena pro nejužitečnějšího hráče týmu.

Za B tým nastoupili: Beáta Janatová, Jana Hartmanová, Niki Doušová, Ríša Hrazdíra, Tomáš Weintritt, Matěj Varga, Jakub Matějka.

Veliké poděkování patří rodičům, kteří přijeli do Litic a odvezli děti. Další poděkování patří skvělé organizaci turnaje týmu TJ Plzeň Litice. K Vám opravdu jezdíme rádi :).

Trenérské trio Bárta – Rebec – Vohnický

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00