Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci v Hradci

B tým mladších žáků je v podstatě tým přípravky, který postoupil v této do kategorie mladšího žactva a získává ostruhy proti týmům jak stejně starým, tak i starším. Je to pro ně škola a příprava pro nadcházející sezónu, kde by měli své zkušenosti zúročit a porážet týmy, které nyní porážejí nás. Musím konstatovat, že se oproti podzimu tým výrazně zlepšil. V technice, pohybu, nahrávky ještě nejsou tak prudké, ale v bojovnosti se to nahradí.

Tuto neděli 15. 5. 2018 vyjel oslaben do Hradce Králové. Dostali jsme 5 omluvenek, a na hře to bylo znát. V prvním zápase jsme měli jen jednoho na střídání, ve druhém nikoho a jak Litice, tak Hostivař střídali celé pětky. Litice byl hratelný soupeř, a v podstatě první poločas byl v naší režii. Dostávali jsme se do šancí, přehrávali jsme soupeře, který se dostal do šance pouze z protiútoků a jen Litický brankař nám zabránil vzít vedení do svých rukou. S postupem času sil ubývalo, stále svěží žlutí získávali na vrh a nakonec nás porazili 3:0. Zklamání bylo určitě velké, ale děti toho skutečně měly plné kecky.

V duelu s Hostivaří to platilo dvojnásob. Na podzim jsme od nich dostali 14 banánů, ale tentokrát už nás nepřehrávali tak snadno. Ano, zlepšili jsme se. Nicméně Hostivař má silný kádr, a ty šance si umí vytvořit i proměnit. Chci poděkovat trenéru Hostivaře, který v jedné fázi hry stáhl svůj tým na 4+1 v poli, a umožnil nám si na chvilku oddechnout, vyrovnat hru a zahrát si hokej, ne jen vytahovat míčky z branky. Respekt!

Myslím, že jsme prohráli 8:0, ale to mne nezajímalo. To co na hřišti předváděl Vojta s Prochym i Jolankou, byla nádhera. Týna i Aleš také, bylo na nich vidět, že hlava chce, ale fyzička jim to nedovolí, všichni se dostali do situací, které už umí zvládat a jsou týmu oporou. Nikola s Oliverem v brance toho měli tentokrát také dost, ale ukázali svou šikovnost na sto procent. Velké zoufání nad nemožností střídání. Kdybychom měli na střídačce to co soupeři, bylo by to mnohem lepší…

One Response to Mladší žáci v Hradci

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00