Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

PH Kbely na FOR KIDS 2018

Letošní veletrh v PVA Praha Letňany FOR KIDS 12. – 15. 4. 2018 byl plný maminek, a rodičů, těhulek a vykulených budoucích tatínků, kteří si hlavně přišli vybrat kočárek a na figurínách plyšových nemluvňat si i vyzkoušet, jak přebalit mimino. Nicméně v Hale 1 vlevo vzadu byl jeden velký blok parkurových překážek pro malé děti, které postavili Sokolové a úplně na konci jsme byli my! Pozemní hokejisté TJ Sokol Kbely. 

Veletrh byl kromě těch nemrňavějších zaměřený i na ty větší. Prezentovaly se zde prázdninové tábory, počítačové i logické a deskové hry, taneční interaktivní programy a sport. Pozemní hokej si vyzkoušeli nejen účastníci razítkové soutěže, ale také zájemci kteří k nám zavítali buď z čiré zvědavosti, nebo na doporučení (anebo že zkrátka zabloudili). V sobotu měli na starost návštěvníky mladší žáci a v neděli pak přípravka. O všechny zájemce si vyzkoušet projet slalom se střelou na branku se hbitě postaraly naše děti, trpělivě jim ukazovaly jak se hokejka drží a jak se dribluje.

V jednu hodinu a pak ve dvě odpoledne se uskutečnila na pódiu před vstupní halou krátká prezentace, kterou pod svými křídly Sokol zastřešuje (mažoretky, aerobik, tanec a pod.). Našeho bloku se zkušeně zhostil Jiří Kačmařík. Vysvětlil, co pozemní hokej je, kde ho hrajeme a pozval přítomné si náš sport osobně vyzkoušet ve výstavní hale, a zároveň všechny zájemce pozval na naše oddílové tréninky. Poděkování za ochotu se akce v Letňanech zúčastni patří všem dětem i Ančí se Sárou, které využívali své známosti z brigádnických hodin a podsouvaly letáčky kde se dalo. Dík patří i Martinovi Kocveldovi, který stihl vytvořit druhý propagační banner a vytisknout letáčky.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00