Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci A ve Kbelích


V neděli 15. dubna 2018 odehrál A tým mladších žáků ve Kbelích poslední dva zápasy v základní skupině své soutěže. Následující víkend je volný, a v dalších kolech nadstavby se už bude hrát o titul. Oba zápasy, jak proti Bohemians, tak i proti SK Slavia Praha jsme vyhráli, nicméně vždy se nezačalo dobře.

První zápas proti Bohemians se od začátku nevyvíjel dobře. Hned v úvodu jsme dostali dvě zcela zbytečné branky vyplývající z nedůsledné obranné činnosti a poločas skončil 2:2.
O přestávce dostali hráči pokyny od trenéra a mohli jsme jít boje. Taktická porada byla znát, začali jsme být aktivnější a dali jsme Bohemians dalších 6 branek, protože obrana Bohemians často zmatkovala a nechávala svého brankáře na pospas našim střelcům. Bohemians snížili ke konci zápasu po rohu na konečných 8:3.

Sestava: Jonáš Bohm, Anička Šimková, Verča Rebcová, Petr Katscher, Jonáš Lupač, Lucka Nová, Linda Nová, Jáchym Tůma, Domča Netrefa, Kryštof Bendičák

Druhý zápas pro Slavii se znovu ze začátku nevyvíjel vůbec dobře. Během první minuty jsme prohrávali 0:2 a podle předváděné hry to vypadalo na debakl. Nebyli jsme vůbec aktivní, Jonáš v brance neměl správný odhad na situace a špatně vybíhal proti útočníkům soupeře. Naštěstí jsme se vzpamatovali a do poločasu vyrovnali. Začátek druhé půlky byl stejně špatný z naší strany jako ta první. Příčina nevyrovnané hry byla v tom, že jsme hráli spíše sami na sebe bez kombinace a spolupráce, a nebyli jsme schopní využít celé hřiště. Do stran a do hloubky. Navíc mnozí na tom nebyli fyzicky nejlépe. Soupeř za stavu 4:3 mohl vyrovnat, ale netrefil prázdnou branku. To možná rozhodlo, protože pokud by ji dal, vše mohlo dopadnout jinak a zápas se mohl více zkomplikovat.
Jonáš Lupač dal parádní „argentinský gól“ jednou rukou a náš útok přidal ještě dvě branky. Vyhráli jsme 6:3.

Předvedená hra však nebyla dle očekávání. V základní skupině jsme si to mohli dovolit, ale nadstavba bude o něčem jiném. Tam bude jakákoliv chyba a zaváhání tvrdě potrestáno a bude se velmi těžko dohánět.

Sestava: Jonáš Bohm, Anička Šimková, Verča Rebcová, Petr Katscher, Jonáš Lupač, Lucka Nová, Linda Nová, Jáchym Tůma, Domča Netrefa, Kryštof Bendičák.

Více fotek z víkendu na fotobance Michala Lupače

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00