Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Benjamínci U8 ve Kbelích

V sobotu 28. dubna jsme pořádali v krásném slunečném počasí na hřišti Sokola Kbely turnaj pro kategorii U8. Zúčastnili se čtyři týmy z Mnichovic a po dvou týmech z Hostivaře, Bohemians. My jsme postavili  jeden tým kluků a jeden tým dívek doplněný o Sebíka. Klukům se v základní skupině velmi dařilo a předváděl krásné oku lahodící výkony. Prohráli jsme pouze jeden zápas, zato dívky v základní skupině vyhrály jen jeden duel. I když by každý mohl říci, že se Sebíkovu dívčímu týmu nic nedařilo, není to pravda! Séba i všechny holky hrály s velkým nasazením, nikdy nic nedaly zadarmo a skutečně na ně byla radost pohledět.

Při vyhlášení děti dostaly čokoládové medaile a další sladkosti. V závěrem bych chtěl poděkovat rodičům za obětavou pomoc při organizaci turnaje a všem rozhodčím za pískání nespočtu zápasů. V následujícím víkendu budou obě naše nejmenší kategorie U6 i U8 v sobotu 5. května hrát turnaj v Mnichovicích.

Více fotografií budete moci spatřit v blízké době na stránkách Petra Kazílka.

Za trenérské trio Petr Hajšl

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00