Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…  
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B v LIticích

V neděli 7. května odjeli mladší žáci B do Litic, kde se hrálo druhé dvoukolo nadstavbové skupiny. Nejprve nás čekal tým Slávie a pak HC Kadaň. Vzhledem k tomu, že se jednalo o neděli s druhým prodlouženým víkendem po sobě, museli jsme požádat znovu o pomoc přípravku. Proto s Kristýnou, Vojtou, Nikolou a Otou s Alešem odjel ještě Mejdlo a Ríša.

Slavia je zkušenej tým a roznesli nás na kopytech 15:0. Soupeř dobře kombinoval, byl techničtější a rychlejší, ale dostávali jsme se do šancí a zápas by byl mnohem vyrovnanější pokud bychom neztráceli míčky a dotahovali souboje do konce. Občas jsem měl dojem, že jsme nešli do soubojů na plno, ale proti Slávii je to těžké.

Proti Kadani jsme nastoupili mnohem koncentrovanější a s velkou chutí do hry. Dokonce jsme dali první branku. Trenér soupeře sportovně opravil výrok rozhodčího v náš prospěch, a z protiútoku Týna přeběhla půlku hřiště a dokázala dát branku. Sice jsme v konečném výsledku prohráli 1:5, ale zápas by neuvěřitelný! Jak soupeř, tak my jsme se dostávali do krásných šancí, osobní souboje byli ve všech situacích odehrány naplno, každý dal na hřišti do hry maximum. To jsou zápasy, kdy získáváme nejvíce zkušeností, kdy jsme motivovaní, protože soupeř není o dvě třídy lepší a to že jsme dostali branky bylo jen proto, že jsme nedokázali nechat hráče s balonkem Nikole a vzít si volné útočníky, ale snažíme se zachránit v kruhu situaci všichni.

Nerad prohrávám, ale tenhle zápas s Kadaní mne prostě bavil, a těším se, až si proti nim dáme v silnější a plné sestavě odvetu.

Pochvala Nikole, která odvedla maximum i se všemi robinsonádami, co předváděla, respekt před Ríšou, který šel do všeho na plno, Pochvala Otovi, který dal na radu (já tomu věřím) a najednou přešel přes dva hráče a dostal se až do kruhu, Vojta si vytvářel neskutečný počet šancí, Týna s Alešem hrají zápas od zápasu lépe a lépe a Mejdlo pomohl obraně co se dalo, jen jeho chybou je (a trvá to rok co jsem to zjistil), že začal skákat před soupeřem, ale to odstraníme.

Díky za náročnou, ale krásnou neděli.

 

One Response to Mladší žáci B v LIticích

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00