Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B v LIticích

V neděli 7. května odjeli mladší žáci B do Litic, kde se hrálo druhé dvoukolo nadstavbové skupiny. Nejprve nás čekal tým Slávie a pak HC Kadaň. Vzhledem k tomu, že se jednalo o neděli s druhým prodlouženým víkendem po sobě, museli jsme požádat znovu o pomoc přípravku. Proto s Kristýnou, Vojtou, Nikolou a Otou s Alešem odjel ještě Mejdlo a Ríša.

Slavia je zkušenej tým a roznesli nás na kopytech 15:0. Soupeř dobře kombinoval, byl techničtější a rychlejší, ale dostávali jsme se do šancí a zápas by byl mnohem vyrovnanější pokud bychom neztráceli míčky a dotahovali souboje do konce. Občas jsem měl dojem, že jsme nešli do soubojů na plno, ale proti Slávii je to těžké.

Proti Kadani jsme nastoupili mnohem koncentrovanější a s velkou chutí do hry. Dokonce jsme dali první branku. Trenér soupeře sportovně opravil výrok rozhodčího v náš prospěch, a z protiútoku Týna přeběhla půlku hřiště a dokázala dát branku. Sice jsme v konečném výsledku prohráli 1:5, ale zápas by neuvěřitelný! Jak soupeř, tak my jsme se dostávali do krásných šancí, osobní souboje byli ve všech situacích odehrány naplno, každý dal na hřišti do hry maximum. To jsou zápasy, kdy získáváme nejvíce zkušeností, kdy jsme motivovaní, protože soupeř není o dvě třídy lepší a to že jsme dostali branky bylo jen proto, že jsme nedokázali nechat hráče s balonkem Nikole a vzít si volné útočníky, ale snažíme se zachránit v kruhu situaci všichni.

Nerad prohrávám, ale tenhle zápas s Kadaní mne prostě bavil, a těším se, až si proti nim dáme v silnější a plné sestavě odvetu.

Pochvala Nikole, která odvedla maximum i se všemi robinsonádami, co předváděla, respekt před Ríšou, který šel do všeho na plno, Pochvala Otovi, který dal na radu (já tomu věřím) a najednou přešel přes dva hráče a dostal se až do kruhu, Vojta si vytvářel neskutečný počet šancí, Týna s Alešem hrají zápas od zápasu lépe a lépe a Mejdlo pomohl obraně co se dalo, jen jeho chybou je (a trvá to rok co jsem to zjistil), že začal skákat před soupeřem, ale to odstraníme.

Díky za náročnou, ale krásnou neděli.

 

One Response to Mladší žáci B v LIticích

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00