Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

U6 a U8 v Mnichovicích

V sobotu 5. května 2018 za krásného počasí odehráli kbelští benjaminci turnaje v kategorii U8 a U6 v Mnichovicích. V kategorii U8 jsme postavili 2 týmy a v kategorii U6 jsme hráli pouze s jedním týmem.

Tým U8 bílý hrál ve složení Tomáš, Adam a Bára. V základní skupině vyhráli dva zápasy a jeden prohráli. V nástavbové skupině o 5. až 8. místo po jednom zápase vyhráli, remizovali a prohráli. Tým černý ve složení Štěpán, Dominik, Vítek a Bětka v základní skupině jeden zápas vyhráli a dva prohráli a zahráli si v nástavbové skupině o 9. až 12. místo. Oba osmičkové týmy předváděli ve všech zápasech hezké hokejové momenty, ale bylo vidět, že v závěru turnaje už hráčům začali docházet síly, ale i tak se snažili bojovat o každý míček.

V kategorii U6 jsme postavili jeden tým pod vedením Terezky Žižkové ve složení Adámek, Báša, Eda, Vojta a Bertík. Naši nejmenší hráči odehráli pět zápasů ve kterých dvě utkání vyhráli a ve zbylých byl úspěšnější soupeř. Na všech hráčích je vidět jak hrají pozemní hokej s radostí, zápalem a v každém utkání jsou vidět pokroky ve hře. Chtěli bychom moc poděkovat za velkou pomoc Terezce při koučování našich nejmenších dětí. Hráči jí naslouchali a snažili se hrát podle jejich rad.

Na konci turnaje čekalo obě kategorie vyhlášení, kde si týmy odnesli malou pozornost a sladkost.
Celý turnaj byl hezky zorganizovaný a všichni si ho náramně užili.
Fotogalerie z turnaje budou opět na stránkách u Petra Kazilka.

One Response to U6 a U8 v Mnichovicích

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00