Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B doma získali 4 body

V krásném slunečném květnovém dnu 13. 5. 2018 jsme pořádali ve Kbelích dvoukolo nadstavby mladších žáků. B tým se zde střetl nejprve s Liticemi, a pak s R.S.C. Tentokrát jsme byli v plné sestavě, pouze se třemi omluvenkami a bylo to na hře hned znát. Dnes jsme koučovali tým spolu se Sárou Chaloupeckou, a kapitánkou byla zvolena Kristýna Pazlarová.

Naši dnešní soupeři byli týmy, které jsou výkonnostně srovnatelní. Hra měla spád, všichni si vytvářeli šance a skutečně zkušenost i náhoda rozhodovala, zda vyhrajeme, nebo dostaneme branku. Litice jsme moc do šancí nepouštěli, a pokud se stalo, Oliver v brance všem dal znát, kdo je v kruhu pánem. V některých momentech jsme skutečně lapali po dechu, zda míček zamíří mezi tyče nebo ne, ale naštěstí se tak nestalo. Byl to Dan Eim, který nakonec rozhodl o těsném vítězství 1:0, i když Týna mohla skóre zvýšit, ale „lopta se šmýkla“ na čepeli a o krabičku od sirek minula branku.

R.S.C. sice od všech soupeřů dostával „klepec“, ale dnes nastoupil v nejsilnější plné sestavě. Stejně jako s Liticemi i proti R.S.C. jsme tlačili a jediné, co nám bránilo vstřelit branku byl shluk protivníků všude, kde to hořelo. Kombinovali jsme, udrželi míček na hokejce brali na sebe zodpovědnost a divákům se hra musela líbit.  Soupeř vždy hrozil nebezpečnými protiútoky, kde jsme propadli v obraně, ale znovu zasahoval Oliver v brance, nebo Vojta, který se stačil vrátit a uhájili jsme remízu 0:0.

Snad jen jedinou kaňkou bylo vyloučení Aleše na dvě minuty, za třikráte špatnou vzdálenost při soupeřově rozehrání.

Dnes se mi to znovu líbilo, a já věřím, že i ostatním přítomným. Pochvaly, véééééliké pochvaly si zaslouží všichni, včetně Terky Žižkové, která pomáhala koučovat Olivera v brance.

One Response to Mladší žáci B doma získali 4 body

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00