Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie – RAJČE
rajce
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B doma získali 4 body

V krásném slunečném květnovém dnu 13. 5. 2018 jsme pořádali ve Kbelích dvoukolo nadstavby mladších žáků. B tým se zde střetl nejprve s Liticemi, a pak s R.S.C. Tentokrát jsme byli v plné sestavě, pouze se třemi omluvenkami a bylo to na hře hned znát. Dnes jsme koučovali tým spolu se Sárou Chaloupeckou, a kapitánkou byla zvolena Kristýna Pazlarová.

Naši dnešní soupeři byli týmy, které jsou výkonnostně srovnatelní. Hra měla spád, všichni si vytvářeli šance a skutečně zkušenost i náhoda rozhodovala, zda vyhrajeme, nebo dostaneme branku. Litice jsme moc do šancí nepouštěli, a pokud se stalo, Oliver v brance všem dal znát, kdo je v kruhu pánem. V některých momentech jsme skutečně lapali po dechu, zda míček zamíří mezi tyče nebo ne, ale naštěstí se tak nestalo. Byl to Dan Eim, který nakonec rozhodl o těsném vítězství 1:0, i když Týna mohla skóre zvýšit, ale „lopta se šmýkla“ na čepeli a o krabičku od sirek minula branku.

R.S.C. sice od všech soupeřů dostával „klepec“, ale dnes nastoupil v nejsilnější plné sestavě. Stejně jako s Liticemi i proti R.S.C. jsme tlačili a jediné, co nám bránilo vstřelit branku byl shluk protivníků všude, kde to hořelo. Kombinovali jsme, udrželi míček na hokejce brali na sebe zodpovědnost a divákům se hra musela líbit.  Soupeř vždy hrozil nebezpečnými protiútoky, kde jsme propadli v obraně, ale znovu zasahoval Oliver v brance, nebo Vojta, který se stačil vrátit a uhájili jsme remízu 0:0.

Snad jen jedinou kaňkou bylo vyloučení Aleše na dvě minuty, za třikráte špatnou vzdálenost při soupeřově rozehrání.

Dnes se mi to znovu líbilo, a já věřím, že i ostatním přítomným. Pochvaly, véééééliké pochvaly si zaslouží všichni, včetně Terky Žižkové, která pomáhala koučovat Olivera v brance.

One Response to Mladší žáci B doma získali 4 body

Napsat komentář

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik

Pražský svaz pozemního hokeje

Letní soustředění 2018

V letošním roce se uskuteční letní oddílové sportovní soustředění formou příměstského tábora ve dnech 20. – 26. srpna 2018 na hřišti pro pozemní hokej sportovního areálu ve Kbelích. Více informací u oddílových trenérů nebo na tel. 776185390.
Přihlášky budou rozdány na tréninku nebo ji lze stáhnout:
Přihláška pro člena oddílu pozemního hokeje Sokol Kbely
Přihláška pro nečlena oddílu Sokol Kbely
Posudek o zdravotní způsobilosti
Prohlášení o bezinfekčnosti

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:10 – 18:45

Baterie základních posilovacích a protahovacích cviků!