Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B doma získali 4 body

V krásném slunečném květnovém dnu 13. 5. 2018 jsme pořádali ve Kbelích dvoukolo nadstavby mladších žáků. B tým se zde střetl nejprve s Liticemi, a pak s R.S.C. Tentokrát jsme byli v plné sestavě, pouze se třemi omluvenkami a bylo to na hře hned znát. Dnes jsme koučovali tým spolu se Sárou Chaloupeckou, a kapitánkou byla zvolena Kristýna Pazlarová.

Naši dnešní soupeři byli týmy, které jsou výkonnostně srovnatelní. Hra měla spád, všichni si vytvářeli šance a skutečně zkušenost i náhoda rozhodovala, zda vyhrajeme, nebo dostaneme branku. Litice jsme moc do šancí nepouštěli, a pokud se stalo, Oliver v brance všem dal znát, kdo je v kruhu pánem. V některých momentech jsme skutečně lapali po dechu, zda míček zamíří mezi tyče nebo ne, ale naštěstí se tak nestalo. Byl to Dan Eim, který nakonec rozhodl o těsném vítězství 1:0, i když Týna mohla skóre zvýšit, ale „lopta se šmýkla“ na čepeli a o krabičku od sirek minula branku.

R.S.C. sice od všech soupeřů dostával „klepec“, ale dnes nastoupil v nejsilnější plné sestavě. Stejně jako s Liticemi i proti R.S.C. jsme tlačili a jediné, co nám bránilo vstřelit branku byl shluk protivníků všude, kde to hořelo. Kombinovali jsme, udrželi míček na hokejce brali na sebe zodpovědnost a divákům se hra musela líbit.  Soupeř vždy hrozil nebezpečnými protiútoky, kde jsme propadli v obraně, ale znovu zasahoval Oliver v brance, nebo Vojta, který se stačil vrátit a uhájili jsme remízu 0:0.

Snad jen jedinou kaňkou bylo vyloučení Aleše na dvě minuty, za třikráte špatnou vzdálenost při soupeřově rozehrání.

Dnes se mi to znovu líbilo, a já věřím, že i ostatním přítomným. Pochvaly, véééééliké pochvaly si zaslouží všichni, včetně Terky Žižkové, která pomáhala koučovat Olivera v brance.

One Response to Mladší žáci B doma získali 4 body

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00