Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Do Kadaně v šesti

Zatímco A tým jel hrát do Mnichovic, Béčko zamířilo do Kadaně. Já osobně cestu do Kadaně, nesnáším, nenávidím chci ji rozbombardovat. Vždy jsem zakufroval, někam zajel, nevím kam, nebo špatně odbočil v lepším případě neodbočil a podobně. Z 10 cest jsem jen jednou trefil na poprvé. Avšak doba pokročila a elektronické navigace také. Už ji máme i v mobilu, a dokonce ty chytřejší ukazují uzavírky, objížďky ba dokonce zácpy a skutečně zakufrovat s mobilní navigací je prakticky nemožné a kdo to dokáže je mistr kufrování. Proto do světa volám: „JSEM MISTR!“ Příště letím do Kadaně vrtulníkem…!

K několika omluvenkám přišla zpráva, že Prochy má horečku a nakonec jsme jeli s Ríšou akorát do počtu. Do druhého zápasu nám pomohli dva kluci z R.S.C.. Do Kadaně jsme nakonec dorazili včas, zatímco Slavia, Jičín a Olomouc nedorazili vůbec. Měli jsme hrát s Budějovicemi a Olomoucí. Budějovice nás porazili 10:0, ale vše zařídila jejich „třináctka“ a nám se nedařilo prosadit se v kruhu. Vojta navíc má nedoléčený puchýř na noze a Ríša se v zápalu hry trochu utavil…

Rakovník měl hrát s Jičínem a Olomoucí, a tak jsme se dohodli, že předehrajeme zápas s Rakovníkem a místo Rakovníka si zahrajeme s Olomoucí a Rakovník si pak ještě zahrál s Kadaní, takže všichni nakonec hráli dva zápasy, ale v rozlosování se udělal pěkný „hokej“. Rakovník nás porazil také 10:0, ale až na drobné výpadky, které jistě pramenily z únavy, jsme hráli vcelku dobrý hokej, zejména Jolanka zatápěla soupeřově obraně takovým způsobem, že si museli vyplýtvat všechnu vodu v cisternách, aby to stačili všechno uhasit.

Nikola v brance vychytala mnohem víc šancí, než to na první pohled vypadá a Týna se musí dostat víc do kontaktu s míčkem, aby se dokázala zahřát na provozní teplotu. Alešovi očividně neseděl Kadaňská umělý povrch, protože není tak rychlý a byl pomalý ve všem a velké díky patří Danovi a Petrovi z R.S.C. za výpomoc proti Rakovníku.

One Response to Do Kadaně v šesti

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00