Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…   Reklamy
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Do Kadaně v šesti

Zatímco A tým jel hrát do Mnichovic, Béčko zamířilo do Kadaně. Já osobně cestu do Kadaně, nesnáším, nenávidím chci ji rozbombardovat. Vždy jsem zakufroval, někam zajel, nevím kam, nebo špatně odbočil v lepším případě neodbočil a podobně. Z 10 cest jsem jen jednou trefil na poprvé. Avšak doba pokročila a elektronické navigace také. Už ji máme i v mobilu, a dokonce ty chytřejší ukazují uzavírky, objížďky ba dokonce zácpy a skutečně zakufrovat s mobilní navigací je prakticky nemožné a kdo to dokáže je mistr kufrování. Proto do světa volám: „JSEM MISTR!“ Příště letím do Kadaně vrtulníkem…!

K několika omluvenkám přišla zpráva, že Prochy má horečku a nakonec jsme jeli s Ríšou akorát do počtu. Do druhého zápasu nám pomohli dva kluci z R.S.C.. Do Kadaně jsme nakonec dorazili včas, zatímco Slavia, Jičín a Olomouc nedorazili vůbec. Měli jsme hrát s Budějovicemi a Olomoucí. Budějovice nás porazili 10:0, ale vše zařídila jejich „třináctka“ a nám se nedařilo prosadit se v kruhu. Vojta navíc má nedoléčený puchýř na noze a Ríša se v zápalu hry trochu utavil…

Rakovník měl hrát s Jičínem a Olomoucí, a tak jsme se dohodli, že předehrajeme zápas s Rakovníkem a místo Rakovníka si zahrajeme s Olomoucí a Rakovník si pak ještě zahrál s Kadaní, takže všichni nakonec hráli dva zápasy, ale v rozlosování se udělal pěkný „hokej“. Rakovník nás porazil také 10:0, ale až na drobné výpadky, které jistě pramenily z únavy, jsme hráli vcelku dobrý hokej, zejména Jolanka zatápěla soupeřově obraně takovým způsobem, že si museli vyplýtvat všechnu vodu v cisternách, aby to stačili všechno uhasit.

Nikola v brance vychytala mnohem víc šancí, než to na první pohled vypadá a Týna se musí dostat víc do kontaktu s míčkem, aby se dokázala zahřát na provozní teplotu. Alešovi očividně neseděl Kadaňská umělý povrch, protože není tak rychlý a byl pomalý ve všem a velké díky patří Danovi a Petrovi z R.S.C. za výpomoc proti Rakovníku.

One Response to Do Kadaně v šesti

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

About me automatic widget
This is an automatic widget added on Third Bottom Widget box (Bottom Widget 3). To edit please go to Appearance > Widgets and choose 3rd widget from the top in area second called Bottom Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00