Už toho máme plné kecky

Letošní sezóna je nejnáročnější, co jsem kdy zažil ve své trenérské, ale i hráčské kariéře. Včetně halové sezóny se celkem odehraje 52 zápasů, což v součtu dělá 26 víkendů. Odečteme-li prázdniny, Vánoční svátky a únor, kdy se nehrálo, je to 10 volných víkendů ve zbytku roku. Je pak velice obtížné poslední dobou motivovat nejen děti, ale i samotné trenéry. Mladší žáci B vyjeli v neděli 3. června do Rakovníka a bylo skutečně znát jistou únavu. I při hře byli mnozí podráždění, zejména Dan s Kristýnou si při hře na hřišti neustále něco vyčítali, což se nikdy před tím nestávalo. 

Měli jsme opět omluvenky, ale už s tím nějak dokážeme žít. Vyjela s námi Aneta, která držela hokejku poprvé před týdnem. Byla jako náhradník do počtu, a když naskočila na hřiště, byla absence zkušeností a herních návyků znát. Za oba zápasy jsme se dostali do kruhu párkrát a jediný, kdo jednou vystřelil byl Dan. Agilnost a obětavost Jolanky tentokrát nahradila Valérie, dokázala odehrát jak v útoku tak v obraně. Nikola v brance vychytala mnohem víc branek, než jsme dostali.

Prohráli jsme se Slávií 0:11, a od Kadaně jsme dostali příděl 16 branek. Se Sárou jsme definovali chyby: nulový důraz, pasivita v osobním souboji, pomalé vedení míčku a neschopnost dravějšího průniku s kvalitní nahrávkou spoluhráči. Navíc Prochy dostal ke konci zápasu s Kadaní ránu míčkem pod oko, což spolu s přídělem gólů muselo být nesmírně frustrující.

Doufám, že Rada, která se uskuteční nyní v červnu a bude plánovat soutěže v následující sezóně, nastaví parametry mnohem lépe, protože některé zápasy (a tedy i víkendy), ztrácí smysl. Například v hale nebylo po polovině soutěže o co hrát.

1 thought on “Už toho máme plné kecky

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..