Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • U10, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 10.11.2018 10.11.2018
    Přípravný turnaj přípravek, připravený na Hagiboru, aby se přípravky připravily na novou halovou sezonu 🙂 Jsou to fotky z haly, omluvte prosím nižší kvalitu…  
  • U12, Memoriál Dr. Pošíka, Hagibor 3.11.2018 3.11.2018
    Tak nám začala halová sezóna. Tradičně memoriálem Dr. Pošíka na Hagiboru. Přesun do haly také znamená horší světelné podmínky a pokles kvality pořízených snímků. Prosím o shovívavost 😉 Hokej Mimo hru
  • U12, Hradec 21.10.2018 21.10.2018
    Kbely – SK UP Olomouc (8:0) To byla jízda! Kluci do zápasu vlétli jako uragán, po 10 minutách vedli 5:0 a zbytek zápasu byla exhibice…   Kbely – HK Rakovník (3:2) I druhý zápas Kbelští vyhráli, byť tentokrát to bylo po boji a druhý poločas stál trenérskou sestavu několik let života…   Mimo hru Report […]
Zprávy klubu z Twitteru

Mladší žáci B hráli tentokrát v deseti

V neděli 10. června se v okně mezi prudkými lijáky se odehrálo dvoukolo mladších žáků skupiny D na Slavii v Praze Edenu. Z počátku jsem měl strach, že zas budu mít jen jednoho na střídání, a tak jsem se zeptal přípravky, zda by mi půjčila hráče. Proto jsme tentokrát měli dvě pětky. První zápas jsme se trochu hledali mezi sebou, ale druhý byl mnohem lepší. 

S Liticemi B nám pomohli dostat se do nesnází sami rozhodčí. Mladí kluci, co patrně pískali svůj první zápas, nebyli tak důrazní jak ve foukání do píšťalky, tak ve svých rozhodnutích. První branku do teď nechápu, něco se stalo a míček prošel pod brankářem, ale při druhém gólu naši obránci přestali hrát, přičemž žlutý útok došel do kruhu a vystřelil.

„Jak je můžete nechat běžet?“ křičím na Mejdla, který se zastavil jako první.

„Rozhodčí pískal,“ odpověděl mi.

Tohle se pak těžko dohání. Proházeli jsme různě sestavy, hru jsme vyrovnali, ale vždy nám padla branka po nedůrazu v kruhu, kterou soupeř využil celkem sedmkrát ta vůle zvrátit zápas se postupně ztrácí. Náš čestný gól vstřelil Vojta, nebo Kristýna. Určitě vím, že druhý vítězný gól proti R.S.C. Praha vstřelila Valérie, když Kája s Vojtou dotlačili míček před brankaře, ale kdo dával první gól v obou zápasech si nepamatuji. Tentokrát jsem se do koučování položil tak, že jsem si nedělal poznámky, nehlídal čas což se stávat nesmí. Navíc jsem stál na hřišti v Ríšově tričku, který hrál v mém, protože mi chyběli dva dresy topy, jedny stuplny. Mejdlo si půjčil Oliverův brankařský dres. R.S.C. jsme porazili 2:1, když jsme 1:0 prohrávali, a proto musím vyzvednout všechny, kdo se zápasu účastnil, protože bylo dusno, vedro, tráva rychle vysychala a hokejky drhly.

Moc se mi líbila hra posil z přípravky Viktora, i Káji, z obou rostou velcí hráči, Mejdlo konečně začíná prodávat bohaté herní zkušenosti, a Ríša se mi rozbrečel s tím, že tam nemusel být, protože za jedno střídání se nedotkl vůbec míčku. Ale to ke sportu patří. Fotografie ze zápasů jsou na fotoblogu Petra Kazílka.

Dvě perličky na závěr. Tentokrát nedorazila Kadaň, a Olomouc. Pokud je to pravda, Olomouc zůstala ve vlaku, kvůli stromům na trati, ale to si nejsem jistý, zda je to ověřená informace. Slávia toho využila a dohrála si zápasy, které neodehrála svou absencí v Kadani způsobem, že rozdělila svůj tým na dva a současně hrála Slavia proti Jičínu na jednom hřišti a druhý tým Slavie proti Budějovicím na druhém hřišti ve stejný čas. Zatímco jsme v Rakovníku hráli s kruhem o 2,5 metru větším, na Slavii se hrálo pro změnu na hřišti, které bylo o 2 metry širší, než běžně.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00