Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Perný víkend benjamínků

Víkend 16. – 17. června byl nejen ve znamení Hockeypárty (rozlučka se sezónou), ale i v nabitém programu kategorie benjamínků a minibenjamínků. V sobotu hráli děti U8 v neobvyklém formátu čtyři v poli a jeden brankař a v neděli U6 hrála klasickým systémem tři na tři se čtyřmi brankami. 

Je třeba smeknout před herním nasazením dětí, kteří poprvé hrály na dvě brány s brankařem. Pohyb na hřišti byl u všech týmů skvělý. Zúčastnili se benjamínci z Českých Budějovic, Bohemians,  Mnichovic, Prezidenta, my měli dva týmy Kbel, a Hostivař turnaj odehrála rovněž se dvěma týmy. V semifinále se nakonec střetly mezi sebou oba týmy Kbel a Hostivaře a do finále postoupili bílé Kbely a o třetí místo hrály děti v černých dresech. Hostivař finále zvládla lépe (0:2) a v souboji o třetí místo jsme nakonec prohrály na samostatné nájezdy. Hra se divákům musela líbit, jen možná by stálo pro příště za úvahu, hřiště na délku o pár metrů zkrátit, určitě by docházelo častěji k brankovým příležitostem.

V neděli nastoupili minibenjamínci s jedním týmem. Dva týmy měly jen Mnichovice, po jednom nastoupili děti ze Slavie, Českých Budějovic, Bohemians a Presidentu. Oproti sobotě se nám tentokrát nedařilo výsledkově, měli jsme jen jednu výhru a jednu remízu, ostatní zápasy jsme prohráli. To však nevadilo a na hře to nebylo znát. Bojovali jsme, snažili jsme se ze všech sil a to se cení nejen dobrou zmrzlinou, ale i smočením se v jednom ze tří bazénků, které byli k dispozici.

Respekt si za oba náročné dny zaslouží nejen děti, ale hlavně trenéři, kteří toho už měly plné brejle a někteří v podstatě na hřišti i spali!

Děkujeme moc.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00