Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Perný víkend benjamínků

Víkend 16. – 17. června byl nejen ve znamení Hockeypárty (rozlučka se sezónou), ale i v nabitém programu kategorie benjamínků a minibenjamínků. V sobotu hráli děti U8 v neobvyklém formátu čtyři v poli a jeden brankař a v neděli U6 hrála klasickým systémem tři na tři se čtyřmi brankami. 

Je třeba smeknout před herním nasazením dětí, kteří poprvé hrály na dvě brány s brankařem. Pohyb na hřišti byl u všech týmů skvělý. Zúčastnili se benjamínci z Českých Budějovic, Bohemians,  Mnichovic, Prezidenta, my měli dva týmy Kbel, a Hostivař turnaj odehrála rovněž se dvěma týmy. V semifinále se nakonec střetly mezi sebou oba týmy Kbel a Hostivaře a do finále postoupili bílé Kbely a o třetí místo hrály děti v černých dresech. Hostivař finále zvládla lépe (0:2) a v souboji o třetí místo jsme nakonec prohrály na samostatné nájezdy. Hra se divákům musela líbit, jen možná by stálo pro příště za úvahu, hřiště na délku o pár metrů zkrátit, určitě by docházelo častěji k brankovým příležitostem.

V neděli nastoupili minibenjamínci s jedním týmem. Dva týmy měly jen Mnichovice, po jednom nastoupili děti ze Slavie, Českých Budějovic, Bohemians a Presidentu. Oproti sobotě se nám tentokrát nedařilo výsledkově, měli jsme jen jednu výhru a jednu remízu, ostatní zápasy jsme prohráli. To však nevadilo a na hře to nebylo znát. Bojovali jsme, snažili jsme se ze všech sil a to se cení nejen dobrou zmrzlinou, ale i smočením se v jednom ze tří bazénků, které byli k dispozici.

Respekt si za oba náročné dny zaslouží nejen děti, ale hlavně trenéři, kteří toho už měly plné brejle a někteří v podstatě na hřišti i spali!

Děkujeme moc.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00