Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Sousředění Praha Kbely 2018

Rádi bychom touto cestou včem účastníkům sportovního soustředění, které jsme letos vyhlásili formou příměstského tábora ve Kbelích, které bylo dnešním dnem zahájeno, vzdali hold. Trénovali jsme ve třicetistupňovém vedru a bylo to skutečně úmorné. Je pochopitelné, že ne vždy se dalo každé cvičení dělat naplno a proto jsme pravidelně doplňovali tekutiny a ochlazovali se v bazéncích.Zatím neevidujeme vážnější zdravotní problémy či úrazy a doufáme, že i zítra se kousneme a dáme ty tréninky! Fasovali jsme trička s tématikou letošního soustředění a kdo ještě nemá, Jirka Kačmařík mu ho vydá.

V úterý večer je plánováno večerní opékání buřtíků a kdo bude mít chuť tak může přespat na hřišti! Dokonce přespání pod širákem je v duchu OPEN, tož rodiče, kteří by rádi zavzpomínali na trmpské mládí mají přístup povolen.

Ve středu jdeme do ZOO v jednotlých oranžových trikách abychom se poznali na dálku a neztratili a je to v podstatě vstupenka do ZOO. Mladší žáci jdou zkusit lézt po stěně a vyřešit rébusy v zážitkové hře na Praze 1.

Ještě musíme rozdělit týmy na sobotní olympiádu…

Sportu zdar a počasí nás nezastaví.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00