Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie

Zprávy klubu z Twitteru

Kbelské hry vyhrála Argentina

Sobotní předpověď nevypadala růžově. Prý mělo hřmít, padat provazce vody z nebe, foukat vítr, ale naopak, ráno bylo slunečné, teplé, pro zahájení Kbelských her přímo optimální. Hry zahájili sami sportovci slibem Fair play, který přečetl Tomáš Vohnický. Týmy byly rozděleny počítačem tak, aby z každé kategorie byli aspoň tři zástupci.

Hry probíhaly v následujících disciplínách:

  1. Jako první proběhla soutěž o to, kdo z brankařů se nejrychleji oblékne. Vyhrály holky. První byla Nikola, druhá Tereza, pak Viktor s Kubou. Škoda, že Jury nenapadlo měřit čas, byl by to zajímavý ukazatel v porovnání s dalšími gólmany.
  2. Hokej – benjamínci hráli 3:3 se čtyřmi brankami, přípravka 3+1 na zmenšené hřiště a ti nejstarší  3+1 také na zmenšené hřiště. Hrálo se 2×3 minuty, benjamínky a přípravku koučovali nejstarší spoluhráči a nejstarší spoluhráče koučovali ti nejmenší.
  3. Gorodky a kuželky stály na stejném principu. Každý zástupce z jedné kategorie měl tři pokusy aby buď hokejkou vyrazil devět míčků ze čtverce, nebo shodil kopacím míčem 7 umělohmotných lahví naplněných do třetiny vodou.
  4. Po obědě jsme se přesunuli do hospody, kde vždy jeden zástupce z každé země a kategorie soutěžil v kapesníkované a kelímkované. Ti, co hráli kapesníkovanou museli otevřít krabičku kapesníků a vytahat je všechny ven. Nesměl všechny naráz, ale postupně. Kelímkovaná zase spočívala v tom, že soutěžící měli v sobě 10 (20, 30) kelímků, přičemž museli ten úplně vespod dostat postupným vyndaváním horních a nasouváním na spod sloupce dostat až nahoru. Nepopisuji to moc komplikovaně?
  5. Další disciplínou byl driblink s míčkem ve vzduchu, přišemž ti nejstarší si to nahrávali ve  trojici,
  6. poté museli pět míčků na čas dostat z jednoho konce tlusté černé trubky na druhý,
  7. poté se přetahovali na laně na dva vítězné,
  8. a nakonec hrály štafetu s názvem Horolezec, kdy se jako tým musel dostat s přepravkou a tenisáky předepsaným způsobem až na druhý konec hřiště.

Vyhrála v konečném součtu Argentina, která získala 36 bodů, druhé bylo Německo s 28 body, třetí Jižní Korea s 25 body a poslední USA s 24 body. Všichni sportovci byli oceněni medailí ze speciální edice Fidorka, a oceněn byl i servisní personál.

A pak se udělala hromadná fotka a šlo se domů.

Více fotografií najdete v dohledné době na fotoblogu phkbely.wordpress.com nebo na rajčeti.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00