Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
  • Přesouváme se na Zoneramu 6.5.2019
    Tak se nakonec dobrá věc podařila a už nebudeme mít fotky na mnoha různých místech. Všechny jsou od 1.5.2019 k nalezení na jednotném uložišti, a sice na Zonerame: https://www.zonerama.com/phkbely/634889 Archiv odsud se postupně přesune na nové místo, nové fotoreportáže už se budou dávat rovnou tam. Díky všem za spolupráci. Autoři
  • U12, Hradec 14.4.2019 14.4.2019
    Poslední neděle před Velikocemi znamenala pro mladší žáky cestu do Hradce na tři utkání. Vzhledem k bilanci 2 výhry, 1 prohra a skóre 10:4 lze, myslím, tento zájezd považovat za úspěšný. Za zmínku také stojí, že si kluci vysloužili pochvalu trenéra za týmového ducha. Kbely – Litice B (3:0) Kbely – Jičín (6:1) Kbely – […]
  • U15, Kbely 13.4.2019 13.4.2019
    Další Kbelský zápas starších žáků za hojné účasti mladších žáků se odehrál v sobotu 13.dubna. Bohužel černobílí prohráli, ale bojovali srdnatě a vysloužili si za to několik pochval. Fotky Michala Lupače (Google drive)
Zprávy klubu z Twitteru

Nová sezóna mladších žákyň odstartovala


Po úspěšné loňské halové sezóně 2017/2018 jsme letos vyrukovali s týmem mladších žákyň i do venkovní soutěže. Kromě kmenových hráček, které přišli z přípravky, byl tým doplněn o Elišku Pačesnou z Hradce Králové a o Magdalénu Žižkovou, která s námi začala trénovat před pár měsíci a stejně jako její sestra Terka se postavila do brány. Ta nám přišla pomoct s organizací holek a podpořit Majdu.

Tým opustila do vyšší kategorie pouze Kristýna Pazlarová, jinak kádr zůstal nezměněný, takže za nás opět hostují Linda a Lucka z pražské Slavie. Papírově jsme silní, nicméně před zahájením prvního dvoukola nás stíhala jedna pohroma za druhou. Lucka si zlomila ruku, další holky musely se školou na adaptační kurz a k prvnímu zápasu jsme nastupovali výrazně oslabeni. Pro jistotu jsme povolali Nikol a Karolínu z přípravky, které předtím dopoledne absolvovali turnaj přípravek v Mnichovicích bez střídání.

V prvním zápase proti Bohemians se ukázala převaha soupeřek a to jak v počtu hráček na střídačce, tak hlavně v tom, že holky spolu hrají dlouho, lepší se každou odehranou sezónou a i v nejsilnějším složení jsme s nimi hráli v hale jen vyrovnané zápasy. Bylo jasné, že zřejmě budeme tentokrát tahat za kratší konec my. Překvapivě dlouho jsme se drželi a soupeř nám výsledkově neutekl hned od začátku. To především díky Nikole v bráně a Lindě. Pro Janu, Nikol i Magdalénu (tentokrát v poli) a Káju to byla drsná premiéra ve vyšší kategorii, protože soupeř byl fyzicky i technicky lepší. Hra působila neuspořádaně, ale holky bojovaly a nic nedaly soupeři zadarmo. Nakonec jsme prohráli 2:6, kdy oba góly vstřelila Linda.

V druhém zápase nás čekala Praga, která musela nastoupit bez brankářky. Praga má hodně mladších hráček a ty hrají velmi dobře a jednou budou celou soutěž válcovat. Tím, že hrají v podstatě nonstop přesilovku, jsou hodně nepříjemný soupeř. Do naší brány si stoupla Magdaléna, tudíž byl tento zápas její brankářská premiéra. V útoku se prosadila Valerie, ale soupeř slepenými góly šel do vedení. Hra byla o poznání pomalejší, než tomu bylo v předchozím zápase, což nám vyhovovalo a měli jsme čas i prostor k útočení. Oproti prvnímu zápasu zahrála lépe Veronika a společně s Lindou nás držely jak v obraně, tak i v útoku, kde jsme mohly opřít o bojovnost Valerie a Elišky. Do konce zápasu jsme dvakrát skórovali a vezeme si tedy z Edenu cenné 3 body, přestože soupeř ke konci tlačil hodně.

Tým hrál ve složení: Nikola Marišlerová a Magdaléna Žižková v bráně, v poli Eliška Pačesná, Jana Hartmannová, Veronika Rebcová, Linda Nová, Valerie Weinerová, Nikol Doušová a Karolína Rebcová.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

GDPR

Prosíme o vyplnění formuláře zpracování osobních údajů (stáhnout) všech členů oddílu pozemního hokeje Sokola Kbely od minibenjamínků až po muže a  trenéry nejpozději do konce ledna 2019.

Vyplněný dotazník předejte svým trenérům, kteří ho dají Jiřímu Kačmaříkovi (u kterého si případně můžete vyzvednout tištěnou verzi.), nebo ho předejte panu kačmaříkovi osobně, případně je zde možnost zaslat vyplněný,  podepsaný, naskenovaný formulář na phsokolkbely@seznam.cz

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2019
Pro rok 2019 jsou nastaveny nové částky členských příspěvků.
Benjamínci U6, 8 – platí 2.000,- za rok
Přípravka U10      – platí 2.500,- za rok
Mladší žactvo U12- platí 3.000,- za rok
Starší žactvo         – platí 3.500,- za rok
Od 18 let výše       – platí 4.000,- za rok
Členské příspěvky se mohou platit jednorázově do konce ledna 2019, nebo na dvakrát, a to za první pololetí 2019 je nutno zaplatit polovinu celkové částky do konce ledna, a na druhé pololetí 2019 zbytek částky do konce června. K příspěvkům je nutno připočítat 150,- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek. V případě více sourozenců se platí plná cena za nejstaršího a poté -500,- u každé další kategorie.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Rozpis venkovních tréninků

Od 1. dubna 2019
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek SpS:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00