Přidej se k nám
Hledáš vhodný sport?

Olympijský sport pro kluky i holky
Chcete pro své dítě aktivní pohyb?
Pokud hledáte kolektivní sport nejen pro chlapce, ale i pro dívku, možná, že jste ho právě našli. Pozemní hokej je venkovní i halový sport s dlouholetou tradicí, moderní, dynamický a třetí nejpopulárnější ve světě.
Jak začít s pozemním hokejem?
Je to jednoduché. V následujících základních bodech se to dozvíte....

Rubriky
Fotogalerie
Zprávy klubu z Twitteru

Nová sezóna mladších žákyň odstartovala


Po úspěšné loňské halové sezóně 2017/2018 jsme letos vyrukovali s týmem mladších žákyň i do venkovní soutěže. Kromě kmenových hráček, které přišli z přípravky, byl tým doplněn o Elišku Pačesnou z Hradce Králové a o Magdalénu Žižkovou, která s námi začala trénovat před pár měsíci a stejně jako její sestra Terka se postavila do brány. Ta nám přišla pomoct s organizací holek a podpořit Majdu.

Tým opustila do vyšší kategorie pouze Kristýna Pazlarová, jinak kádr zůstal nezměněný, takže za nás opět hostují Linda a Lucka z pražské Slavie. Papírově jsme silní, nicméně před zahájením prvního dvoukola nás stíhala jedna pohroma za druhou. Lucka si zlomila ruku, další holky musely se školou na adaptační kurz a k prvnímu zápasu jsme nastupovali výrazně oslabeni. Pro jistotu jsme povolali Nikol a Karolínu z přípravky, které předtím dopoledne absolvovali turnaj přípravek v Mnichovicích bez střídání.

V prvním zápase proti Bohemians se ukázala převaha soupeřek a to jak v počtu hráček na střídačce, tak hlavně v tom, že holky spolu hrají dlouho, lepší se každou odehranou sezónou a i v nejsilnějším složení jsme s nimi hráli v hale jen vyrovnané zápasy. Bylo jasné, že zřejmě budeme tentokrát tahat za kratší konec my. Překvapivě dlouho jsme se drželi a soupeř nám výsledkově neutekl hned od začátku. To především díky Nikole v bráně a Lindě. Pro Janu, Nikol i Magdalénu (tentokrát v poli) a Káju to byla drsná premiéra ve vyšší kategorii, protože soupeř byl fyzicky i technicky lepší. Hra působila neuspořádaně, ale holky bojovaly a nic nedaly soupeři zadarmo. Nakonec jsme prohráli 2:6, kdy oba góly vstřelila Linda.

V druhém zápase nás čekala Praga, která musela nastoupit bez brankářky. Praga má hodně mladších hráček a ty hrají velmi dobře a jednou budou celou soutěž válcovat. Tím, že hrají v podstatě nonstop přesilovku, jsou hodně nepříjemný soupeř. Do naší brány si stoupla Magdaléna, tudíž byl tento zápas její brankářská premiéra. V útoku se prosadila Valerie, ale soupeř slepenými góly šel do vedení. Hra byla o poznání pomalejší, než tomu bylo v předchozím zápase, což nám vyhovovalo a měli jsme čas i prostor k útočení. Oproti prvnímu zápasu zahrála lépe Veronika a společně s Lindou nás držely jak v obraně, tak i v útoku, kde jsme mohly opřít o bojovnost Valerie a Elišky. Do konce zápasu jsme dvakrát skórovali a vezeme si tedy z Edenu cenné 3 body, přestože soupeř ke konci tlačil hodně.

Tým hrál ve složení: Nikola Marišlerová a Magdaléna Žižková v bráně, v poli Eliška Pačesná, Jana Hartmannová, Veronika Rebcová, Linda Nová, Valerie Weinerová, Nikol Doušová a Karolína Rebcová.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Příspěvky pro rok 2018
je nutno zaplatit členské příspěvky za první pololetí 2018 do konce března a na druhé pololetí 2018 do konce září (roční příspěvky: Děti do 15 let 1.500.-, všichni ostatní nad 15 let včetně dospělých 2.000.-Kč) možno i na celý rok – nutno připočítat  150.- Kč za člena na doplatek lékařských prohlídek.

Platit lze převodem na účet:
107-9270320267/0100
do zprávy pro příjemce uveďte jména a příjmení člena.

Zdravotní formulář anamnézy:

Pokud jdete na zdravotné sportovní prohlídku poprvé, prosím vyplntě následující zdravotni-dotaznik
Sportovní prohlídky probíhají v SportMed Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7-Holešovice 

Pražský svaz pozemního hokeje

Rozpis venkovních tréninků

Od 3. září 2018
Pondělí:

Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Úterý:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Středa:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00

Čtvrtek:
Benjamínci a přípravka – 17:00 – 18:30

Pátek:
Mladší a starší žáci – 17:15 – 19:00